0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

בליקר בייקרי זכיינות

בליקר בייקרי זכיינות

רשת בליקר בייקרי היא רשת בתי קפה שמונה כיום (09/2020) כ-27 סניפים ברחבי הארץ. הסניף הראשון של הרשת נפתח לפני כ-15 שנים, במרכז יכין (כיום Y-סנטר) שבפתח תקווה, והוא פתוח עד היום. הרשת משווקת את עצמה כרשת בוטיק, ועובדת ופותחת את סניפיה באמצעות  זכיינים. הרשת מציינת כי היא בוחרת בקפידה את הזכיינים שלה, בכדי להישאר קטנה באופן יחסי, והיא מציינת כי היא מעניקה גמישות מסוימת בכל הנוגע לעיצוב המקום ובחירת התפריט

בבליקר בייקרי, כאמור, מפעילים סניפים באמצעות זכיינים, אשר משלמים לרשת עבור קבלת הזיכיון לפתיחת סניף, תחת המותג, הערכים ושיטות העבודה המוכחות של הרשת, וכמובן, עבור השימוש בשמה כדי לקדם את העסק שלו. לדברי הרשת, הזכיינים מקבלים ליווי עסקי צמוד מאנשי המקצוע של בליקר בייקרי, ועובדים מולם בשיטת הזכיינות המלאה. לפי השיטה, הזכיין מחויב בעלויות של הקמת העסק, תשלום של דמי הזיכיון וכן תשלומים שוטפים הנובעים מכלל ההכנסות (תמלוגים), וכן מחויב לקנות את המלאי ישירות מהרשת או מהספקים שלה.

ליווי משפטי הוא קריטי להצלחה

הרשת מעוניינת לשמור על האינטרסים שלה וכן להגן על המותג וככל הזכיינים. כפועל יוצא הכתובה שבין הצדדים – חוזה הזכיינות, הינו מוצר חד צדדי המייצר פערי כח לטובת הרשת.. עו"ד המתמחה בזכיינות הוא נכס אמיתי לזכיין, ויכול לספק לו ייעוץ במהלך המו"מ הקריטי מול הרשת, ואף ייצוג משפטי אם הוא נקלע חלילה לסכסוך עם הרשת. עו"ד גיא קולן מתמחה בתחום הזכיינות, עם ניסיון רב וידע, אשר יכול לעזור לזכיינים להגיע לעסקה הכי נכונה עבורם תוך הקטנת הסיכונים. חשוב לדעת על מה להילחם ועל מה לוותר, מהם הסעיפים הקריטיים ואילו פחות. הליווי המשפטי הוא מקצועי ומיומן, והולך עם הזכיין לאורך כל הדרך. עו"ד קולן מייצג זכיינים של רשת בליקר בייקרי, והוא משמש כיום כיו"ר וועדת זכיינות בלשכת עורכי הדין בישראל.