0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

גלידה אלדו זיכיון

גלידה אלדו זיכיון

רשת אלדו הוקמה בישראל כבר בשנת 1996, על ידי יהודי ממוצא איטלקי ששמו הפרטי היה אלדו, ומכאן מגיע שם הרשת.

 

מאז ועד היום, הרשת מספקת גלידה איטלקית. הרשת מצהירה כי היא אחת מן הרשתות היחידות בארץ אשר עונה על כל המאפיינים של גלידריה איטלקית אמיתית- לטענת הרשת, מכנים בה את הגלידות מחדש בכל יום, ובנוסף לכך נעשה שימוש אך ורק בחומרי גלם תוצרת איטליה, אשר מיובאים במיוחד על מנת ליצור את הגלידות. לפי מנהלי הרשת, עם הזמן והשינויים בתקנות משרד הבריאות השתנו נהלי הרשת והוקמו מחסני קירור ייעודיים, שנועדו לשמור על טריות חומרי הגלם בכל עת ולענות על דרישות  בריאותיות שונות.

 

בנוסף לכך, נראה כאילו עושה הרשת לא מעט מאמצים על מנת ליצור גלידות בריאות יחסית לאלה הנמכרות בגלידריות אחרות. הגלידות של אלדו אינן מכילות מרכיבים מזיקים לבריאות כמו חמאה או ביצים לא מבושלות. יש לציין כי גלידות השמנת הנמכרות ברשת מכילות עד 8% שומן בלבד.

 

כיום, מונה הרשת לא פחות מארבעים סניפים בארץ ובעולם- בארץ, הוקמו סניפים של אלדו מאילת בדרום ועד כרמיאל בצפון. מרבית הסניפים הוקמו בשיטת הזכיינות, אשר מאפשרת הקטנה של הסיכון לרשת מחד, תוך ניהול מקצועי מאידך.

 

זכיינות היא דרך עסקית לפתח עסק אחד לרשת תוך הקטנת הסיכון של הבעלים. הזכיינים הם אלה שנושאים בעיקר הסיכון והם אלה אשר מנהלים את הסניפים בפועל. כך יוצא שמי שהשקיע הינו בעל האינטרס לשמור על השקעתו (בניגוד לניהול על ידי שכירים אשר אינם מחויבים).

 

מה ניתן למצוא ברשת?

 

אלדו ידועה במגוון הרחב של הגלידות שניתן למצוא בה. הרשת חרטה על דגלה את גלידות השמנת אשר מגיעות במגוון רחב של טעמים, אך אין פירוש הדבר שלא ניתן למצוא בסניפי הרשת גם גלידות מסוגים אחרים. בין השאר, הרשת מוכרת גם גלידות סורבה נטולות שומן לחלוטין, גלידות יוגורט, וכן גלידות מופחתות שומן או סוכר. גם קהל הטבעונים והאלרגיים ללקטוז יוכלו לבחור בגלידות אשר אינן מכילות רכיבי חלב כלל.

 

הטעמים שניתן למצוא באלדו הם רבים מאוד, והם זוכים לחידושים תדירים. בכל אחד מסניפי הרשת תוכלו למצוא טעמים קלאסיים, לצד טעמים אקזוטיים יותר. ניתן להתרשם, למשל, מכך שהרשת מציעה גם טעמים מיוחדים כמו שוקולד-מנטה, מרציפן או ויסקי, וכן טעמים אשר מבוססים על עוגות שונות (כמו למשל טעם קרמשניט או טעם טירמיסו).

 

משרדנו מייצג זכיינים של רשת אלדו. יש לנו ניסיון ויכולת לנהל את הליך ההתקשרות עם רשת אלדו.

 

ההתקשרות עם רשת אלדו מתחיל בהסכם הזיכיון. הסכם הזיכיון הינו הסכם חד צדדי אשר דורש מענה הולם מטעם הזכיין, תוך מתן הגנה בנושאים רבים אשר אסור להשאיר לשיקול דעתה הבלעדי של הרשת. עו"ד גיא קולן מומחה בתחום הזכיינות ורואה עצמו אחראי לאפשר לזכיין להגיע לחוף מבטחים בשים לב להשקעה הגדולה הכרוכה ברכישת זיכיון. עו"ד גיא קולן ינהל בשם הזכיין מו"מ תוך החלפת טיוטות עד להגעה לטיוטה מוסכמת, וכן ילווה את הזכיין במעמד החתימה.