0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

הסושייה זכיינות

הסושייה זכיינות

רשת הסושייה היא אחת הרשתות הישראליות שהובילו מהפך. בזכותה של רשת הסושייה, אשר הסניף הראשון שלה נפתחת בתל אביב בתחילת שנות האלפיים, הפך הסושי, מאכל יפני מסורתי שהיה נחלתם של בעלי האמצעים בלבד הוגש במסעדות יוקרה, למאכל רחוב עממי. רשתות סושי רבות שקמו בעקבותיה של רשת הסושייה ניסו לשחזר את ההצלחה שלה. חלקן גם הצליחו, אולם את הייחוד של רשת הסושייה ואת הבכורה שלה, אף אחד לא יצליח לקחת ממנה.

מגלגלים הצלחות
רשת הסושייה מפעילה כיום כעשרים סניפים ברחבי הארץ. חלקם מציעים לקהל חובבי הסושי וללקוחות המעוניינים במנות טריות, טעימות ואיכותיות, מנות סושי כשרות ובכולם ניתן למצוא את ההקפדה על הפרטים הקטנים, המאפיינת מסעדות סושי נבחרות ברחבי העולם אם ברצונכם להצטרף אל ההצלחה המתגלגלת של רשת הסושייה, יש לכם אפשרות לעשות זאת באמצעות פתיחת סניף של הרשת בבעלותכם.

מתגלגלים ביחד
רשת הסושייה מציעה ליזמים המעוניינים להקים סניף שלה בבעלותם אפשרות להתחיל להרוויח מהיום הראשון, תוך צמצום משמעותי של הסיכונים. לפני תחילת העבודה, עוברים הזכיינים של הסושייה תהליך של מיון ועוברים הכשרה מקיפה. במקביל מסייעת להם הרשת באיתו מיקום אפשרי, בהכשרת הצוות ובכל הקשור לפתיחת הסניף. בתמורה לתמיכה ולזכות להשתמש בשמה של הרשת המצליחה ובתפריטים הבלעדיים שלה, תתבקשו כמובן לשלם דמי זכיינות חד פעמיים ולהתחייב על תמלוגים חודשיים שיועברו לרשת. גובה הסכומים הללו, לצד פרטים רבים נוספים, יופיע בהסכם הזכיינות ביניכם לבין הנהלת הסושייה.

הסושייה. זכיינות לטעמכם
אל הסכם הזכיינות שלכם עם רשת הסושייה, מומלץ שתגיעו בעזרת ייעוץ משפטי מתמחה. עורך הדין גיא קולן, מהמשפטנים המנוסים והמקצועיים בישראל בתחום הזכיינות בכלל וזכיינות רשתות מזון בפרט, ישמח להעמיד את הידע והניסיון שלו לרשותכם, במהלך משא ומתן על זיכיון של רשת הסושייה.