0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זיכיון ביגה

זיכיון ביגה

רשת ביגה היא רשת בתי קפה בעלת אופי פריזאי אותנטי, שהוקמה על ידי יאיר מלכה, מבעלי רשת קפה גרג המפורסמת. בתי הקפה של הרשת מעוצבים בסגנון צרפתי כפרי ומציעים שלל מאכלים צרפתיים אותנטיים בעלי אוריינטציה מובהקת למזון בריא. בכל סניף ניתן למצוא עמדת מאפים, מעדנייה, ובית קפה עם תפריטי בוקר, צהריים וערב מגוונים. המאפים במקום מבוססים על מחמצת שיאור אותה מכינים בעבודת יד, כאשר חלק מן המאפים נאפים במקום עצמו, וחלקם מובאים במיוחד ממפעל המאפים של רשת ביגה.

מטריה עסקית ליזם

בשלב זה, כוללת הרשת שלושה סניפים בירושלים, קריית שמונה וכפר תבור, ומצויה בתנופת צמחה והתפתחות. זיכיון ביגה מציע הזדמנות נדירה להצטרף לרשת עוד בשלבי הפעילות הראשונים שלה, לצמוח יחד איתה וליהנות מרמה גבוהה של ראשוניות ברשת. כמו כן, יזמים המקבלים זיכיון מהרשת נהנים מכל הנכסים שבנתה הרשת לאורך שנים, ועומדים כעת לרשותם, ובכלל זה מותג, קהל לקוחות, מטריה שיווקית, פעילות יחסי ציבור מובנית, מערך תפעול ולוגיסטיקה פעיל, תמיכה עסקית ורצון חזק של רשת גדולה שהיזם יצליח בדיוק כפי שהוא עצמו רוצה בכך.

כניסה לעולם הזכיינות בצורה חכמה

יחד עם זאת, כמו כל דבר טוב, גם בעולם הזכיינות ישנה האלמנטים שעל כל יזם הנכנס לתוכו, לתת עליהם את הדעת. במסגרת הסכם זכיינות טיפוסית, נדרש היזם להתחייב לשורה של כללים ותנאים המוכתבים על ידי הרשת, במטרה לגיטימית לשמר את הנכסים שהיא בנתה לאורך שנים וכעת מעמידה לרשות היזם. יחד עם זאת, אין זה אומר שעל היזם לחתום על כל מסמך באופן אוטומטי, ועם התמיכה המשפטית המתאימה יוכל היזם למטב את תנאי ההסכם כמה שיותר.

הסתייעות באנשי מקצוע

כמו כן, על אף שיזם הנכנס לתכנית זיכיון ביגה נהנה משלל נכסי הרשת לרשותו, חשוב לבצע את התהליך בצורה רציונלית ועל בסיס חשיבה עסקית טהורה ומתקדמת. בכלל זה יש לבצע תכנון מתאים, ולהקפיד שלכל אורך התהליך ישנה עמידה ביעדים ובכללים שהוכתבו בתכנית העסקית. שימוש בייעוץ של אנשי מקצוע מתאימים יוכל לסייע מאוד בהצלחת התהליך כולו.