0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זיכיון הפנינג- מתנה שתעניקו לעצמכם

זיכיון הפנינג- מתנה שתעניקו לעצמכם

אם אתם מחפשים מתנה יש סיכוי רב וטוב שתחפשו אותה באחד מ- 44 סניפי רשת הפנינג. אם אתם מחפשים להיות זכיינים של רשת מתנות טבעי שתחפשו את הכתובת המתאימה לבירור אפשרות להיהפך לזכיינים של רשת אטרקטיבית זו. חלק הארי של סניפי הרשת מצוי בקניונים מרכזיים ומובילים בישראל, אשר באופן טבעי מרכזים ומנקזים אליהם לקוחות פוטנציאליים רבים - הורים וילדיהם, זוגות המבקשים לפנק זה את זה, סבא וסבתא המחפשים מתנה לנכדיהם ועוד. זיכיון הפנינג הוא הזדמנות מצוינת להיכנס לתחום מלהיב ואטרקטיבי.

הפנינג בחיק הקניון...

הרשת מצויה כיום במגמת גידול מואצת ומחפשת זכיינים נוספים. החנויות מחולקות לקטגוריות שונות המקלות הן על העובדים בהן והן אל הלקוחות למצוא את מבוקשם.: צעצועים, בובות, מוצרי נייר וקרטון, כרטיסי ברכה, גאדג'טים, משחקים, מוצרי קרמיקה, מתנות ומוצרים לגבר, אביזרי יום הולדת ועוד. יש המון סיבות יפות וטובות להיכנס ולפקוד את סניפי הרשת והאמת היא שגם בהעדר סיבה רשמית – תמיד ניתן למצוא משהו כלבבכם להפתיע, לחדש ולרגש מי שיקבל את המתנה שלכם.

היפה והטוב שבאדם

מתנות הן תחום שמאפשר הן למעניקים אותן והן למקבליהן להביא לידי ביטוי את הטוב והיפה שבהם. תמיד נעים לקבל מתנות ("שונא מתנות יחיה" הוא אחד המשפטים הכוזבים והמופרכים ביותר... ) לחנות שמרכזת תחת קורת גג אחת אין-ספור סוגי מתנות יש לא רק ייעוד אלא גם ייחוד. אם התחום מעניין ומרתק אתכם ואתם מתכננים להיות זכייניו של אחד מסניפי הרשת, חשוב שתלמדו היטב את התחום על מאפייניו השונים, לרבות הסביבה בכלל והסביבה העסקית שבה אתם אמורים לפעול. זיכיון הפנינג יאפשר לכם להתקדם אל הצלחה שאתם כה מייחלים לה.

זכייה בזיכיון

על מנת להתחיל את המסע אל הזכיינות ברגל ימין, חשוב שתתייעצו עם אנשי מקצוע בתחום הזכיינות בכלל ובתחום ספציפי זה בפרט. לאורך כל הדרך תיהנו מהמקצועיות ומהמחויבות של הרשת החזקה בייעוץ, בהדרכה, בתמיכה ובליווי בכל ההיבטים. החיים שלכם יכולים להיות הפנינג אחד גדול ומתמשך. האופק התעסוקתי שלכם נראה ורוד מתמיד. בהצלחה!