0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זיכיון לנדוור

זיכיון לנדוור

קפה לנדוור היא רשת בתי קפה המהווה דוגמא של פריצת דרך עסקית יוצאת דופן ממותג קמעונאי עלום שם, לכדי רשת בתי קפה מצליחה ואופנתית. רבים מכירים את השם לנדוור כקפה ביתי אותו היה ניתן לקנות במדפי הסופר מרקט, כשהמותג לעולם לא היה בין המובילים בשוק. בעקבות החלטה עסקית שעשתה הרשת, שונתה האסטרטגיה העסקית כולה ובמסגרתה הוקמה רשת בתי קפה המונה כיום מעל 40 סניפים הפזורים בכל רחבי הארץ ומציעים קפה איכותי במגוון טעמים, ושלל מנות לארוחות בוקר, צהריים וערב איכותיות. מותג לנדוור קיים כבר מעל 100 שנים, ועם היוזמה העסקית המאפיינת את פעילות הרשת כיום, צפויות למותג עוד 100 שנים לפחות.

שלל נכסים המועמדים לרשות היזם

רשת קפה לנדוור מציעה תכנית זיכיון לנדוור במסגרתה מאפשרת הרשת ליזמים צעירים לפתוח סניף של הרשת במבחר אזורים בכל רחבי הארץ. במסגרת הזיכיון נהנה היזם ממגוון רחב של נכסים אותם בנתה הרשת לאורך שנות הפעילות שלה, החל מקפה טוב ואיכותי, דרך שם מותג, מוניטין, מטרייה שיווקית,  זכיינות טרי על הבוקר ופרסום ויחסי ציבור וכלה במערך תפעול, לוגיסטיקה ורשת פעיל, ידע מקצועי, תמיכה בהקמת העסק ובתפעולו ועוד. כל אלה הם נכסים שכל יזם בכל ענף כלכלי מייחל להם החל מן היום הראשון, ומשקיע את מרבית זמנו ומשאביו כדי להשיג משהו מנכסים אלה. במודל זיכיון לנדוור נהנה היזם מכלל הנכסים כבר מהיום הראשון, ולפיכך מעלה את הסתברות ההצלחה של העסק בצורה משמעותית.

הסתייעות באנשי המקצוע המתאימים

יחד עם זאת, בחיים אין ארוחות חינם, וכל יזם הנכנס לעולם בתי הקפה אמור לדעת את זה. מודל זכיינות דורש מהיזם למלא ולקיים שורה של התחייבויות, תנאים וכללים המוכתבים על ידי הרשת ברצונה להגן על הנכסים שהיא מעמידה לרשות היזם. אין בכך כדי להצביע על כך שיזם הפועל ללא מודל הזכיינות הוא זך מהתחייבויות, ובמרבית המקרים התחייבויות אלה אף גדולות יותר וכלפי גורמים רבים יותר, אך במודל הזכיינות יש לרכז את המאמץ לשלבי ההתקשרות מול הרשת וחתימת הסכם הזכיינות, או אז רוצה היזם שלצידו יעמדו היועצים המתאימים בתחום המשפטי והעסקי.