0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זיכיון סטודיו פאשה

זיכיון סטודיו פאשה

סטודיו פאשה היא רשת אופנה המציעה שלל דגמי בגדים אופנתיים לנשים במחירים המתאימים לכל כיס. הרשת פעילה בשוק מזה 20 שנה ומונה כ 15 סניפים הפזורים בכל רחבי הארץ. הרשת מקפידה על חידוש קולקציות הבגדים המוצגים בסניפי הרשת על סמך הטרנדים החמים ביותר בעולם האופנה, ותוך הקפדה על מבחר של 120 דגמים חדשים לפחות בכל קולקציה וקולקציה. סטודיו פאשה מצויה בתהליך התרחבות וצמיחה ובמסגרת זו מציעה ליזמים צעירים להצטרף לרשת על בסיס תכנית זיכיון סטודיו פאשה. במסגרת הזיכיון מציעה הרשת תמיכה עסקית, ומעמידה לרשות היזמים את כל היכולות והנכסים הנדרשים להקמת חנות אופנה מצליחה עם גב של רשת גדולה ופופולארית.

זיכיון סטודיו פאשה עם כל ההטבות הנלוות

אחרי שאמרנו את זה, בכל תהליך עסקי ישנם שני צדדים, כשלא את כל האינטרסים הם חולקים במשותף. במודל הזכיינות ישנו אינטרס אחד חשוב המשותף לשני הצדדים והוא שהיזם המקים את העסק יצליח במיזם ויצליח להביא את הסניף לרמת פעילות רחבה ומצליחה, אך עדיין קיימים פערים בצרכים של כל צד, ועל מנת לקבע את הדברים בצורה משפטית וברורה, חותמים הצדדים על הסכם זכיינות משותף. במסגרת זו, מבקשת הרשת להגן על הנכסים שהיא מעמידה לרשות היזם, נכסים כדוגמת מותג, מוניטין, ידע מקצועי, סודות מסחריים, שיטות עבודה וכדומה, על מנת שהיזם לא יוכל, בהתנהלות רשלנית, לגרום נזק משמעותי לרשת כולה.

נדרשת התנהלות עסקית ומשפטית אחראית מצד היזם

על היזם הנכנס לעולם הזכיינות, ובמקרה זה, זיכיון סטודיו פאשה, להיות מודע לכל ההתחייבויות שיהיה עליו לקחת על עצמו, ולמידת האחריות שיהיה עליו לשאת בה על מנת להעלות את העסק החדש על מסלול של הצלחה. מודל הזכיינות מוסיף ערך משמעותי ליזם, ובמקרים רבים מהווה את ההבדל בין הצלחה לכשלון, אך אינו מפחית מרמת האתגר, ואינו משחרר את היזם ממחוייבותו לנהוג בצורה עסקית רציונלית. בדיוק מהסיבות האלה, ראוי שכל יזם הנכנס לשותפות במסגרת מודל זכיינות ארומה, יחזיק לצידו את אנשי המקצוע המתאימים בתחום המשפט ובתחום העסקי על מנת לוודא שהוא ממזער את הסיכון וממקסם את הסיכוי בכל צעד שהוא מבצע.