0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זיכיון ספא - אייספא

זיכיון ספא - אייספא

רשת אייספא – מדוע מדובר בזיכיון מעניין?

רשת אייספא היא רשת של מכוני יופי המציעים שורה של טיפולי יופי ופינוק לרבות מניקור, פדיקור, טיפולי פנים, קוסמטיקה, שיזוף, הסרת שיער ועיסויים. הרשת הוקמה במטרה להביא לישראל מודל חדש ומצליח של טיפולי יופי, מודל המבוסס על מרכזים גדולים המציעים את כל טיפולי היופי במקום אחד, על ידי אנשי מקצוע מן השורה הראשונה ובסביבה מעוצבת ומפנקת. כיום, מפעילה הרשת שלושה סניפים במודיעין, מבשרת ציון ונתניה, ושני סניפים נוספים בהקמה בבית שמש ובבאר שבע.

מודל פעילות ומודל עסקי חדשים בישראל

הרחבת פעילות הרשת מבוססת על מודל הזכיינות במסגרתו מעניקה רשת אייספא זיכיון ליזמים המבקשים לפתוח סניף של הרשת באזור מגוריהם או בכל מקום אחר ברחבי הארץ שאותו הם מוצאים אטרקטיבי לחבילת הערך שמציעה הרשת. אחד היתרונות החשובים של זיכיון אייספא הוא המודל הייחודי שהיא מציעה, מודל שכמעט ולא קיים בישראל, אך זוכה להצלחה רבה מאוד בעולם המערבי. המודל, המבוסס על רמה מקצועית גבוהה, סל גדול של מוצרים ושירותים ואווירה יוצאת דופן, הכל במקום אחד, הוא מודל שהוכיח את הצלחתו בענף הסופרמרקט, כלי בית, כלי מטבח, כלי כתיבה וציוד משרדי וכדומה, אך טרם נראה בתחום הספא וטיפולי היופי.

לצמוח יחד עם הרשת

בחינת זיכיון לרכישה הוא תהליך שצריך לקחת בחשבון שורה של פרמטרים ושיקולים לגבי עלות הזיכיון, התנאים וההתחייבויות שעל הזכיין לקחת על עצמו, על מודל חלוקת הרווחים וכדומה, אבל ישנו גם שיקול חשוב נוסף שצריך לקחת בחשבון והוא השיקול של פוטנציאל הצמיחה של הרשת כולה, והיכולת שלכם כזכיינים לצמוח יחד איתה ולקטוף את הפירות לכשתגיע לשיאה.

בחינת הזיכיון בסיוע אנשי מקצוע

רשת אייספא מציעה לכם לא רק זיכיון בתחום מעניין ואטרקטיבי, אלא גם מודל פעולה ומודל עסקי מעניינים שמציעים משהו חדש ושונה בשוק טיפולי היופי בישראל, וזה הוא בהחלט שיקול חשוב בבחירת זיכיון. אחרי שאמרנו את זה, זה הוא כמובן הצעד הראשון, ויהיה עליכם לבצע בחינה מעמיקה של תנאי הזכיינות, וכדאי לעשות את זה בסיועם של אנשי המקצוע המתאימים.