0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זיכיון קפה קקאו

זיכיון קפה קקאו

רשת קקאו הוקמה בשנת 2004, ומאז ועד היום היא התרחבה מאוד. כיום, ניתן למצוא סניפים של רשת קקאו מצפון הארץ ועד הדרום. לדברי הרשת, במהלך השנים הבאות, תהליך ההתרחבות צפוי להמשך, לפי תוכניות הבעלים, סניפים רבים במקומות מרכזיים שונים בארץ כבר נמצאים בשלבי תכנון והקמה.

הרשת פועלת בזכיינות, דהיינו אנשים אשר רוכשים את הזכות להקים בית קפה תחת המותג ושיטות העבודה של קקאו, ועוברים הכשרה מתאימה על ידי הרשת. מודל הזכיינות מאפשר הקטנת הסיכון לרשת, מצד אחד, וניהול מקצועי יותר של הסניפים, מצד שני.

קקאו היא רשת אשר מתחדשת מדי מספר שנים. ניתן לראות כי בשנים האחרונות מספר סניפים עברו שינוי מהותי בעיצוב ועדכון בתפריט, אשר משווים להם מראה מזמין יותר מבעבר.  

מה בתפריט?

האם בית קקאו הוא קפה, מסעדה או בכלל בר? ההגדרה כלל אינה ברורה. ניתן למצוא בסניפי הרשת מגוון משקאות חמים וקרים, וגם בירות ומשקאות אלכוהוליים אחרים שאפשר לשתות בעת בילוי ערב. תפריט האוכל מציע כל מה שניתן לבקש, החל מנשנושים וארוחות קלילות וכלה בארוחות דגים ובשרים כבדות יותר (ויקרות יותר). בנוסף, המקום מציע גם ארוחות בוקר מגוונות, אשר מוגשות לאורך כל שעות היום. בין "מנות הדגל" של הרשת ניתן למצוא את מגוון הקינוחים, ובעיקר את הוופל הבלגי.

בהתאם לגיוון הרב בתפריט, מושכת אליה הרשת גם קהל יעד מגוון. ניתן להבחין בשוני בין סוגי האנשים שפוקדים את סניפי הרשת בשעות היממה השונות- בבוקר, מתמלא הסניף באנשים מבוגרים אשר שותים קפה וחולקים ארוחות בוקר; לאחר מכן, שולפים אנשים עסקים את הלפטופים שלהם ושותים קפה בזמן פגישת עסקים; בשעות הערב והלילה, לעומת זאת, מתמלא המקום בעיקר בבליינים ובצעירים, אשר באים לאכול ולשתות יחד.

יש לציין כי כמה מסניפי הרשת ממוקמים באיזורי בילוי מרכזיים, והם פתוחים עד לשעות הקטנות של הלילה. בנוסף, כדאי לדעת כי חלק מסניפי הרשת ויתרו על התפריט הבשרי, והם כשרים חלבית. חלק מן המנות שמגישה המסעדה הינן בריאות; בנוסף, ניתן למצוא מנות שיוכלו להתאים לקהל הטבעונים, אשר זוכות לסימון מיוחד על גבי התפריט.

מבחינת המחירים, מדובר ברשת ממוצעת, לא יותר ולא פחות. באמצע השבוע בשעות הצהריים ואחר הצהריים, מציעה הרשת שורה של ארוחות עסקיות אשר כוללות מנה ראשונה, מנה עיקרית ושתייה במחירים משתלמים יחסית.

הסכם הזכיינות

משרדנו מייצג זכיינים של קקאו, אותם ליווינו בכל שלבי ההתקשרות עד לחתימה על חוזה הזיכיון.

ההתקשרות עם רשת "קקאו" מתחילה בהסכם הזיכיון. הסכם הזיכיון הינו הסכם חד צדדי אשר דורש מענה הולם מטעם הזכיין, תוך מתן הגנה בנושאים רבים אשר אסור להשאיר לשיקול דעתה הבלעדי של הרשת. עו"ד גיא קולן מומחה בתחום הזכיינות ורואה עצמו אחראי לאפשר לזכיין להגיע לחוף מבטחים בשים לב להשקעה הגדולה הכרוכה ברכישת זיכיון. עו"ד גיא קולן ינהל בשם הזכיין מו"מ תוך החלפת טיוטות עד להגעה לטיוטה מוסכמת, וכן ילווה את הזכיין במעמד החתימה.