0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות אופנה

זכיינות אופנה

מהי זכיינות ?
ברוכים הבאים לאתר הזכיינות של עו"ד גיא קולן. אם הגעתם לכאן, אתם ודאי מעוניינים להפוך לזכיינים ולפתוח סניף משלכם, של אחת הרשתות הגדולות והמוכרות. אבל לפני הכול, כמה מילים על זכיינות. זכיינות היא שיטה שיווקית שבה מוענקת לזכיין, הזכות להשתמש בסימני מסחר, בשיטות תפעוליות ובשיטות עסקית של החברה המזכה. תמורת הזכות הזו משלם הזכיין לחברה המזכה, סכום חד פעמי ותמלוגים ממחזור המכירות החודשי. בנוסף, ברוב המקרים הזכיין הוא זה שנושא בעלויות הקמת הסניף, לצד עלויות נוספות. הסכמי הזכיינות כוללים לעיתים קרובות גם את הסכמת הזכיין לרכוש מוצרים ושירותים מהחברה המזכה ואת הסכמתו לעמידה בביקורות פתע.

האם מתאים לך להיות זכיין?
אם אתה יזם בנשמתך, מוכן להשקיע שעות ארוכות בעבודה, בעל יכולות ניהול ויכולות תקשורת גבוהות, ככל הנראה שתוכל להיות זכיין. כניסה לתחום הזכיינות מתאימה במיוחד ליזמים שאינם מעוניינים לעבוד עבור אחרים, אולם מעדיפים להיכנס אל עולם העסקים העצמאיים, בגיבוי של חברה גדולה ומוכרת. רוב הרשתות מגייסות זכיינים חדשים רק לאחר תהליך מיון הכולל ראיונות אישיים עם מנהלי הרשת. לאחר מכן, עוברים המועמדים הכשרה בת מספר שבועות או חודשים, אשר בסיומה יהיה לך ברור לחלוטין האם מתאים לך להיות זכיין.

עו"ד גיא קולן. מומחה לזכיינות
הסכמים בין זכיינים לבין חברות מזכות הם חוזים מורכבים, מפורטים ועשירים בהיבטים שכל אחד ואחד מהם עשוי להשפיע על רווחיות העסקה. לכן, לא מומלץ לחתום על הסכם זכיינות ללא ייעוץ משפטי. לא כל עורך דין המתמחה בחוזים, מתמחה גם בחוזי זכיינות. עו"ד גיא קולן הוא בעל ניסיון עשיר בליווי מקצועי של זכיינים ושל חברות מזכות. הוא ישמח להעמיד את הניסיון והידע שלו גם לטובת הסכם הזכיינות שלכם.