0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות אופנת ספורט

זכיינות אופנת ספורט

מעטים מותגי הספורט בעולם אשר זכו להצלחה גורפת בסדר הגודל של אופנת ספורט. המוצרים המתקדמים של החברה, שיתופי הפעולה שלה עם כוכבי ספורט בין לאומיים כמו מייקל ג'ורדן ומערכת השיווק המדהימה שלה, הפכו את החברה, שהוקמה בשנת 1964 בארצות הברית לאחד מסמליו הבולטים ביותר של העולם המערבי. אופנת ספורט מפעילה באמצעות נציגויות מקומיות, סניפים רבים ברחבי העולם, ביניהם גם לא מעט סניפים בישראל. יזמים ואנשי עסקים רבים המעוניינים לקחת חלק בהצלחה העולמית של מותג הספורט המוביל, פונים אל הנציגויות השונות מתוך רצון לפתוח סניפים של רשת אופנת ספורט ולהפוך לזכיינים. כמו שניתן לצפות ממותג ספורטיבי מוביל כמו אופנת ספורט, התחרות בין היזמים על הזכות לפתוח סניף של החברה היא קשה במיוחד ודורשת מהיזמים לא מעט מאמצים.

כמו רוב החברות האמריקניות שהפכו למותגי על בין לאומיים, גם אופנת ספורט מטפלת בנושא הזכיינות שלה באמצעות מערכת של חוקים וכללים ברורים שנוסחו על ידי עורכי הדין של החברה במהלך עשרות שנים של עבודה. העוצמה של אופנת ספורט מאפשרת לה לא להתפשר עם הזכיינים על תנאי הזיכיון ולנהל את מערכת היחסים העסקית איתם על בסיס פרוטוקול קבוע שכמעט ואינו ניתן לשינוי. אולם משמעות הדבר עבור היזמים היא לא שעליהם לוותר מראש על הדרישות שלהם. הם הרי אלה שמבינים את השוק המקומי ויכולים לתרום להצלחת הרשת באזור הזיכיון שלהם.

חתימה על הסכם זכיינות עם רשת כמו אופנת ספורט, היא למעשה הליכה על גבול דק, בין החוקים הנוקשים של חברת האם האמריקנית לבין המאפיינים הייחודיים של השוק המקומי. עורך הדין גיא קולן, המומחה לזכיינות, ליווה זכיינים ישראלים רבים במהלך החתימה על חוזי זכיינות עם חברות ישראליות ובין לאומיות. הוא ישמח להעמיד את הניסיון העשיר הזה גם לטובת החתימה שלכם על הסכם זכיינות אופנת ספורט.