0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות בורגר קינג

זכיינות בורגר קינג

אין מי שחי בארץ ולא מכיר את רשת המזון "בורגר קינג". מדובר על רשת אהובה ומוכרת. מדובר על תפריט הכולל המבורגרים, צ'יפס חטיפי עוף וכדומה. הסיפור של רשת בורגר קינג מתחיל אי שם בשנת 1954 בפלורידה כאשר בשנת 1967 כבר נרכשה הרשת ע"י חברת פילסברי ומשם המשיכה להירכש ע"י חברות מובילות בתעשיית האוכל. כיום כבר מדובר על חברה ששווה כמה מיליארדי דולרים טובים ויש עוד מגוון תזוזות והתפתחויות ברשת.

 

מאז שנת 1994

הקהל הישראלי זכה להכיר את הרשת המשגשגת רקב שנת 1994 ומאז הקהל הישראלי משתף פעולה ונהנה ממגוון הסניפים, כך שכבר בשנת 2008 ניתן היה למצוא כ55 סניפים משגשגים פרוסים ברחבי הארץ. לאחר תקופה קצרה בה החברה הוסבה לחברה אחרת כיום היא חוזרת אלינו עם שמה הידוע והאהוב, כאשר המטרה היא ולהמשיך ולהעניק אוכל איכותי וחוויה משלימה בעוד כ50 סניפים חדשים שעתידיים להיפתח בחמשת השנים הקרובות. מדובר על השקעה חסרת תקדים שעשויה להקפיץ את המותג האהוב לרמות חדשות של הצלחה.

 

שיטה

ההצלחה הגדולה של רשת בורגר קינג נובעת משילוב מושכל בין אוכל איכותי, לבין חווית אכילה שמושתתת על היעדרות הסכום, העובדה שמדובר על אוכל מהיר וכמובן נתון המחיר שאינו מעיק על הכיס ועל כן מאפשר למשפחה לאכול יחדיו מבלי לחשוב פעמים. בנוסף גם ניתן ליהנות מארוחות עסקיות מגוונות שמסתכמות ב35 ₪ עבור ארוחה מלאה. עוד ראוי לציין שהתפריט סה"כ פשוט וצפוי- נתון שמשחק לטובת הרשת. הלקוחות יודעים מראש מה הם עומדים להזמין- עובדה שמייעלת את שיטת המושב החם. 

 

תפריט

מלבד ארוחות בסניפי הרשת, גם יש שירותי משלוחים. התפריט העשיר והייחודי כולל סנדוויצ'ים, מבחר המבוגרים בגדלים שונים, תוספות מהנות כגון צ'יפס בגדלים שונים, פוטטוס, טבעות בצל ומבחר מיצים לבחירה.

 

הזדמנות עסקית

מי שמבקש להצטרף להצלחה, עשוי למצוא שבימים אלו רשת בורגר קינג תופסת תאוצה וחוזרת להחזיק במושכות, להוביל בטריטוריית האוכל המהיר, כך שמדובר על הזדמנות עסקית ששווה להכיר.