0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות גלידה גולדה

זכיינות גלידה גולדה

רשת גלידת גולדה היא למעשה רשת בת של רשת גלידת אניטה, אשר הוקמה בשנת 2002 ע"י אניטה אביטל ובנה עדי, שמנהל עד היום את שתי הרשתות. לאור ההצלחה של אניטה, נפתחה רשת נוספת, שכיום ספטמבר 2020) מונה כ-70 סניפים ברחבי הארץ, כשעוד כ-20 סניפים מתוכננים להיפתח לדברי הרשת בחודשים הקרובים. הרשת מוכרת כ-100 טעמים של גלידות, כולל גלידות שמנת וסורבה, גלידות על בסיס סויה, גלידות טבעיות ועוד. הרשת עובדת עם חברות משלוחים, כגון וולט, ומספקת ללקוחות גלידות עד הבית.

רשת גולדה, בשיתוף עם אניטה, היא הנציגה היחידה בארץ של חברת Guiso האיטלקית, אחת מהחברות המובילות בענף הגלידה העולמי. בין היתר ניתן למצוא בסניפי הרשת קינוחים כמו יוגורט, וופל בלגי, שייקים, סחלב חם וקפה. הסניפים של רשת גלידת גולדה מתופעלים באמצעות זכיינים, אשר מתחייבים לרכוש את הגלידה והמוצרים הנלווים ממפעל הייצור של הרשת.. מעבר לאספקת המוצרים, רשת זכיינות אמורה לספק תמיכה שוטפת לזכיינים, הן מבחינה עסקית והן מבחינת מיתוג ושיווק, לאורך כל הדרך – מפתיחת הסניף ותוך כדי העבודה השוטפת.

התמודדות חוזית

שיטת הזכיינות המלאה, במסגרתה עובדים ברשת גלידות גולדה, היא שיטה בה הזכיין מחויב בעלויות הקמת העסק, ביצוע כל התשלומים השוטפים בגין הפעלת הסניף, , ורכישת המלאי מהחברה, או מספקיה. חוזה הזכיינות הוא כזה שמגן מאוד על האינטרסים של הרשת ועל המוניטין שלה, ונועד להתמודד עם זכיינים בעייתיים, ולכן, על הזכיין להגיע מוכן להתמודדות חוזית לא פשוטה, בעלת השפעות מרחיקות לכת. עו"ד גיא קולן הוא עו"ד זכיינות ותיק, עם ניסיון רב בתחום המזון בכלל והגלידריות בפרט. עו"ד קולן מביא את הידע והניסיון שלו לעבודה מול הרשתות הגדולות, ואף יודע להגן על הזכיינים במקרה בו הם נקלעים לסכסוכים מול הרשת. עו"ד גיא קולן משמש כיו"ר וועדת זכיינות בלשכת עורכי הדין בישראל.