0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות גלידריה

זכיינות גלידריה

אם אתם אוהבים גלידה ומעוניינים לפתוח עסק משלכם, סביר מאוד כי זכיינות גלידריה, תתאים לכם ביותר. זכיינות גלידריה  תאפשר לכם להקים עסק בבעלותכם המלאה ולנהל אותו ממש כמו שאתם חושבים שצריך לנהל עסק, אולם הקשר עם רשת גלידריה יעניק לכם שפע של יתרונות. הגלידות והמוצרים הנוספים המיוצרים במפעל של גלידריה באזור התעשייה רחובות, נחשבים למוצרים מבוקשים ביותר בנקודות מכירה רבות ברחבי ישראל. בין המוצרים היוצאים מדי יום את שערי המפעל המשפחתי ניתן למנות קרחונים, שלגונים, מוצרי גלידה דלי קלוריות, חטיפי גלידה, קינוחים ועוד. בימי החורף מיוצר במפעל גם הלהיט הגדול ביותר של החורף הישראלי, הקרמבו. העונה שלו אמנם קצרה יחסית אבל עם רדת הגשם הראשון, הביקוש לקרמבו שובר שיאים.

זכיינות להפצה של גלידריה, היא אם כן אחת המבוקשות ביותר בשוק הזכיינות. הביקוש לגלידה האיכותית של גלידריה בקיץ ולקרמבו האיכותי של גלידריה בחורף, הופך את זכיינות גלידריה לכדאית ביותר עבור זכיינים רבים, אולם בדומה לכל הסכם זכיינות, גם ההסכם עם גלידריה הוא הסכם משפטי לכל דבר ועניין. את החתימה על הסכם זכיינות גלידריה, לא מומלץ לבצע ללא ייעוץ של עורך דין מומחה.

עורך הדין גיא קולן הוא אחד המומחים הידועים בישראל בתחום הזכיינות. יזמים רבים המעוניינים להגיע להסכם זכיינות עם רשתות מזכות ישראליות ובין לאומיות, מעדיפים להתייעץ תחילה עם עורך הדין גיא קולן. בין הסיבות לכך, הניסיון הרב והמגוון שצבר עורך הדין קולן במהלך ליווי משפטי וייעוץ מקצועי גם מצדן של רשתות וחברות מזכות וגם מצדם של הזכיינים. אם גם אתם מעוניינים בחתימה על הסכם זכיינות גלידריה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם עורך הדין גיא קולן, המומחה לזכיינות.