0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות הסושיה

זכיינות הסושיה

רשת הסושיה הוקמה בשנת 2003 על ידי אנשי העסקים אסף גרינברג ומושיקו טיילר. הרשת הייתה הראשונה שניסתה להוריד את מחירי הסושי לרמת אוכל מהיר, והיא מציעה מגוון רחב של רולים ומנות ראשונות בסגנון אסיאתי. בשנת 2019 נמכרה הסושיה לרונן נמני, הבעלים של רשת קפה קפה וכיום היא מונה 18 סניפים ברחבי הארץ, כאשר מרבית הסניפים נמצאים בתל אביב, אך הם פרוסים מנהריה בצפון ועד אילת שבדרום. במסגרת הרכישה של קבוצת נמני, נרכש המותג האסיאתי פרנג'ליקו ובסך הכל, לנמני יש כ-300 סניפים של הרשתות השונות שלו הפרוסים ברחבי הארץ, ועובדים בשיטת הזכיינות המלאה.

במסגרת שיטת הזכיינות המלאה, הזכיינים משלמים לסושיה עבור קבלת הזיכיון לפתיחת סניף, תחת המותג של הרשת, והם אף מאמצים את שיטות העבודה המוכרות והמוכחות שהביאו את הרשת למקום בו היא נמצאת היום. לדברי הרשת, הזכיינים מקבלים ליווי עסקי מלא מאנשי המקצוע של הסושיה, לאורך כל הדרך, ועד הניהול השוטף. בנוסף, בשיטת הזכיינות המלאה, חשוב להגיד כי הזכיין מחויב בעלויות של הקמת העסק, תשלום דמי הזיכיון ותשלומים שוטפים ואף רכישת המלאי מהחברה המזכה או מהספקים שלה, כדי לשמור על הרמה הקולינרית שהרשת הציבה לעצמה.

זכיינות הסושיה

ליווי חשוב

רשת הסושיה, כמו כל הרשתות העובדות בשיטת הזכיינות, מעוניינת לשמור על האינטרסים שלה, ולכן מגינה על עצמה באמצעות חוזה שהוא די חד צדדי. הצטיידות בעורך דין מתאים בעת חתימה על החוזה, ואפילו לאחר מכן, במהלך הניהול השוטף, מהווה מהלך חכם. משרד עורכי הדין של עו"ד גיא קולן מציע התמחות בתחום הזכיינות וליווי משפטי חשוב לאורך כל הדרך. עו"ד גיא קולן מכיר את חוזי הזכיינות המלאה בצורה מושלמת, ויודע לכוון את הזכיינים אל עבר ההחלטה הנכונה ביותר עבורם, תחת הנסיבות.