0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות וופל בר

זכיינות וופל בר

אם אתם יזמים בנשמתכם, כנראה שאתם חושבים לא מעט על הקמה של עסק משלכם. אם אתם מרגישים קרובים לענף בתי הקפה והמסעדות, ייתכן שהעליתם בדעתכם לפחות פעם אחת את הרעיון להקים בית קפה. צמד האחים אלירן ואושרי אבוחצירה, חשבו על הקמה של עסק משלהם ועשו זאת בירושלים בשנת 2001. מאז זרם לא מעט קפה במכונות האספרסו. התפריט של בית הקפה הקטן התרחב משמעותית וכך גם הפריסה של הרשת שהגיעה להפעלה של כעשרה סניפים ברחבי הארץ. רכישה של זכיינות וופל בר, מאפשרת לכם ליהנות מהניסיון המקצועי של האחים אבוחצירה ולפתוח בית קפה משלכם.

איך זה עובד? פשוט מאוד. מודל הזכיינות מאפשר לכם, היזמים, לרכוש מרשת וופל בר את הזכות להשתמש בשמה ובסמלים המסחריים שלה. באמצעות זכיינות וופל בר תוכלו להקים בית קפה משלכם ולצמצם משמעותית את הסיכונים הכלכליים והתפעוליים הכרוכים בכך. אם אתם יזמים בנשמתכם המעוניינים להקים סניף משלכם של רשת וופל בר, אתם זקוקים לייעוץ משפטי מקיף. חוזי הזכיינות, כפי שתגלו במהירות, הן חוזים מורכבים הכוללים סעיפים רבים ולא מעט אותיות קטנות. חוזים אלו מסדירים למעשה את היחסים בין הזכיין לבין הרשת המזכה ודנים בנושאים תפעולים, עסקיים, שיווקים וכלכליים, לצד נושאים רבים נוספים. רק עורך דין שמתמחה בתחום הזכיינות, יוכל להעניק לכם את הסיוע המשפטי שיאפשר לכם לחתום על חוזה זכיינות וופל בר, באופן הכדאי ביותר עבורכם.

עורך הין גיא קולן הוא משפטן מומחה לזכיינות העוסק בליווי מקצועי וייעוץ משפטי הן עבור זכיינים והן עבור חברות מזכות רבות, ישראליות ובין לאומיות. אם גם אתם רואים בחתימה על הסכם זכיינות וופל בר, את עתידכם הכלכלי והמקצועי, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם עו"ד גיא קולן, המומחה לזכיינות.