0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות וניליה

זכיינות וניליה

וניליה הינה רשת גלידריות שהחלה בחנות צנועה במתחם בזל בתל אביב, וכיום מונה כ-20 סניפים שפזורים במקומות שונים בעיר כמו גם בירושלים, בבאר שבע וברחבי השרון. הרשת ממשיכה להתרחב, וזאת באמצעות מכירת זיכיונות – עו"ד גיא קולן ליווה זכיינים של הרשת וסייע להם להצטרף ל-Vaniglia בתנאים הטובים ביותר מבחינתם. ההיכרות שלו עם מבנה החוזה והעסקה שמציעה הרשת, והידע רחב ההיקף שלו בתחום הזכיינות באופן כללי, יסייעו גם לכם להפוך לבעלי גלידרייה תוך פרק זמן קצר וכשכל האינטרסים המשפטיים שלכם מעוגנים בחוזה מוקפד.

בפרט נדרש ליווי של עורך דין בעל ניסיון במתן ייעוץ משפטי לזכיינים בענף המזון כדי להבטיח חוזה שמגן עליכם מפני נזקים כלכליים או אחרים בכל מצב – גם אם מערכת היחסים עם הרשת עולה על שרטון. בהקשר זה כדאי לזכור שבמובנים רבים רכישת זיכיון היא כמו חתונה, ויחסי רשת-זכיין דומים לזוגיות ארוכת טווח, וכדרכן של מערכות יחסים ממושכות ומשמעותיות, ייתכנו לאורך הדרך גם חילוקי דעות ואפילו סכסוכים. רק עו"ד מומחה לזכיינות ולפתרון סכסוכים עסקיים יוכל לספק מענה אפקטיבי לכל התרחשות בעייתית עתידית, ולאפשר לכם לנהל את הגלידריה בראש שקט כשכל המשאבים מופנים להצלחת הסניף.

בין הנושאים העיקריים שיש לתת עליהם את הדעת לקראת החתימה על הסכם זכיינות מול וניליה: נהלי רכישת המוצרים השונים מהרשת, הסיוע שמעניקה הרשת במהלך תקופת ההקמה של הגלידרייה כולל עזרה באיתור לוקיישן אופטימלי, המרכיבים של המעטפת השיווקית שמספקת וניליה לזכיינים, מהן הדרישות העיקריות שלה ומה נחשב מבחינת אנשי הרשת להפרת חוזה, מהן המחויבויות ההדדיות לאחר תום תקופת הזיכיון, התשלומים לרשת ועוד.

עו"ד גיא קולן יסייע לכם להגיע לחוזה אשר משקף את כל האינטרסים המהותיים שלכם, ובנוסף, הודות להיכרות הספציפית עם זכיינות של וניליה, מבטיח התנהלות יעילה ויציאה לדרך ללא עיכובים מיותרים.