0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות לבגדי ילדים

זכיינות לבגדי ילדים

בגדי ילדים הם כבר מזמן לא משחק ילדים. הימים בהם לבגדי ילדים היה תפקיד פונקציונאלי בלבד. הילדים של היום רוצים להיות אופנתיים בדיוק כמו הגדולים וללבוש את המותגים המבוקשים ביותר, גם לבית הספר או לגן. רשת בגדי ילדים הוקמה על מנת לענות על הביקוש למותגי אופנה בקרב ילדים והורים והיא מייבאת לארץ בבלעדיות את מוצרי הילדים של מותגי האופנה הוגו בוס ודונה קארן. לרשת לבגדי ילדים, ניסיון עשיר בהקמה מהירה ויעילה של סניפים חדשים, הנהלת הרשת מתעדכנת באופן שוטף בחידושים האחרונים בתחום אופנת הילדים העולמית, כך שזכייני הרשת נהנים משילוב מנצח בין המוצרים החמים ביותר, לבין ייעוץ וליווי מקצועי ברמה הגבוהה ביותר שניתן להעלות על הדעת.

כרשת ישראלית הקשורה בהסכמים עסקיים עם מותגי אופנה בין לאומיים, מעמידה רשת בגדי ילדים בפני הזכיינים שורה ארוכה מאוד של דרישות ותנאים, שרק עמידה בהם מאפשרות להם לפעול תחת בגדי ילדים. הדרישות השונות, לצד ההתחייבויות של הרשת כלפי הזכיינים שלה, מופיעות בהסכם הזכיינות, שהוא בדרך כלל מסמך משפטי מורכב שנוסח במקור על ידי עורכי הדין של הרשת. לכן, כאשר אתם ניגשים למשא ומתן על זכיינות בגדי ילדים, מומלץ שתעשו זאת כאשר עומד לצדכם עורך דין מנוסה ומיומן בתחום הזכיינות, כמו עורך הדין גיא קולן.

עורך הדין קולן הוא משפטן שצבר ידע תיאורטי רב בנושא הזכיינות וטיפל במספר רב של חוזי זכיינות מצד היזמים ומצד החברות המזכות. הניסיון המקצועי והידע העשיר של עורך הדין קולן, יאפשרו לכם להגיע לחתמה על חוזה זכיינות בגדי ילדים באופן היעיל והמשתלם ביותר. אם גם אתם מבינים כי זיכיון לסניף של רשת בגדי ילדים הוא לא משחק ילדים, אתם מוזמנים ליצור קשר עם עו"ד גיא קולן.