0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות לבני נשים

זכיינות לבני נשים

זה כבר מזמן לא סוד שרשת לבני נשים, המתמחה בהלבשה תחתונה לנשים, שינתה חלק גדול מהתפיסות שלנו הנוגעות לתחום בו היא עוסקת והפכה את ההלבשה התחתונה לחלק בלתי נפרד מעולם האופנה. זה כבר מזמן לא סוד שחנויות הרשת ברחבי העולם, כאלף במספר, מושכות אליהן נשים רבות המעוניינות ליהנות ממוצרי האופנה המעוצבים של לבני נשים, מותג שהפך שם נרדף לחושניות נשית. עובדה נוספת שגם אליה לא ניתן להתייחס כאל סוד היא שזכיינות לבני נשים, עשויה להיות בחירה עסקית נבונה במיוחד. שמה הטוב של הרשת והמוצרים הייחודיים שלה, עשויים להביא את הזכיינים להצלחה עסקית מרשימה. כל זאת בתנאי שהזכיינים ישכילו לערוך את ההסכם שלכם עם הרשת באופן מקצועי.

זכיינות לבני נשים, כמו זכיינות של כל רשת אופנה אחרת, כרוכה בלא מעט תנאים והגבלות הנוגעים להיבטים התפעוליים, המקצועיים, הכלכליים והשיווקיים של ההסכם. רק עורך דין מיומן ובעל ניסיון בתחום הזכיינות, יאפשר לכם להבין לעומקם את הסעיפים השונים בהסכם ולחתום עם רשת לבני נשים, חוזה זכיינות הוגן. חוזה שבנסיבות הנכונות יוכיח את עצמו כמשתלם. זה כבר מזמן לא סוד שכדי לחתום על חוזה הוגן עם רשת לבני נשים, מומלץ לפנות לעורך הדין גיא קולן המומחה לזכיינות.

עורך הדין קולן בקי בכל הסודות הקטנים והגדולים של תחום הזכיינות. הניסיון הרב שצבר עורך הדין קולן בייצוג של זכיינים ושל רשתות במהלך המשא ומתן והחתימה על הסכמי זכיינות. אם גם אתם מעוניינים להצטרף אל ההצלחה הבינלאומית של רשת לבני נשים, אתם מוזמנים לפנות עוד היום אל עורך הדין גיא קולן, המומחה לזכיינות, שישמח ללוות אתכם באופן מקצועי ואמין עד לחתימת הסכם הזכיינות שלכם עם רשת לבני נשים, לשביעות רצונם המלאה של שני הצדדים.