0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות קופי טיים

זכיינות קופי טיים

רשתות הקפה שוטפות את המדינה. זו מציעה תערובת כזאת, השנייה מציעה תערובת אחרת, זו מעצבת את הסניפים שלה באופן כזה והשנייה באופן אחר, אבל עם יד על הלב, קשה מאוד למצוא הבדלים מהותיים בין רשתות הקפה השונות. בעידן תחרותי כמו זה שאנו חיים בו, קשה מאוד להגיע להצלחה אמיתית בלי להציג בידול משמעותי אל מול המתחרים. רשת קופי טיים, היא רשת יוצאת דופן מבין רשתות הקפה השונות. הרשת מתמחה בעיקר באספקה של פתרונות קפה ומציבה עגלות ייחודיות בבתי חולים, אוניברסיטאות, בתי חולים ועוד. האפשרות של פתרונות הקפה הללו להגיע לכל מקום ולהציע ללקוחות, לצד קפה איכותי גם פריטים רבים נוספים כמו כריכים ושתייה קרה, יוצרת בידול משמעותי במיוחד בינה לבין רשתות הקפה המתחרות.

קשה אם כן להתפלא מהעובדה כי זכיינות קופי טיים, הפכה להיות מבוקשת במיוחד בקרב יזמים המעוניינים להקים עסק עצמאי משלהם ולהסתמך במקביל על העוצמות, הידע והמוניטין של הרשת. בדומה לזכיינות של רשתות רבות נוספות, גם זכיינות קופי טיים מבוססת על שיתוף פעולה עסקי בין היזם לבין הרשת המזכה. היזם רוכש תמורת תשלום חד פעמי ותמלוגים מהכנסתו החודשית, את הזכות להשתמש לא רק בשמה של הרשת אלא גם במוצרים שלה ובשיטות הפעולה שלה. שיתוף פעולה מעין זה מאפשר לרשתות להתרחב ולזכיינים לנהל עסק מצליח בבעלותם המלאה.

כאשר מדברים על זכיינות קופי טיים או כל זכיינות של כל רשת אחרת הפועלת בישראל, מדברים על עורך הדין גיא קולן. עורך הדין קולן הוא משפטן בעל ניסיון רחב היקף ומגוון במיוחד ביצירה וליווי של חוזי זכיינות, הן מצד היזמים והן מצד החברות המזכות. מעוניינים בזכיינות קופי טיים? אתם מוזמנים לכוס קפה עם עו"ד גיא קולן.