0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות קפה נמרוד

זכיינות קפה נמרוד

בית קפה נמרוד הוקם בשנת 2007 ע"י שני שותפים: אחיו וחברו של נמרוד שנפל במלחמת לבנון השנייה. רשת קפה נמרוד מציעה אווירה גלילית, אך לא רק בצפון הארץ, אלא גם במרכזה, וזאת הודות לסניפים החדשים שממשיכים להיפתח. מדובר על שילוב של אוכל גלילי עם אווירה כפרית, כאשר כל מקום שבו נפתח סניף מעצים את הייחודיות של המקום ובכך משלב את טעמי התפריט עם הוויית המקום. ייחוד המסעדה טמון במסורת קולינארית גלילית עשירה שמושכת אליה לקוחות שמבקשים ליהנות מאווירה רגועה.

לחורף ולקיץ

המסעדה מתאימה את תפריט הקיץ לאווירה הצבעונית ואת תפריט החורף לאווירה החמימה- כך למשל האורחים נהנים מחלוקה של "שאלים" מחממים שתורמים לאווירת האירוח בימות החורף הקרים. בין אווירה עשירה, חומרי גלם איכותיים וקינוחים תוצרת בית, ציבור הלקוחות גם מוזמן להכיר, ולו במעט, את האדם עליו מושתת המסעדה- את נמרוד שגב.

מבט קדימה

אין זה משנה אם מדובר על הסניף בראש פינה או על הסניפים בת"א, רעש פעמוני הרוח לצד משב הרוח הכפרי הם חלק בלתי נפרד מה DNAשל האווירה עליה מושתת חלק ניכר מהקונספט. מכאן שהתרבות הגלילית המרתקת ניבטת הן מהעיצוב העדין והן ממבחר הטעמים. עם הזמן הסניף הגלילי גדל, עבר לעיר הגדולה ת"א וכיום מדובר על רשת שנמצאת בתחילת דרכה והיא ממשיכה לגדול- עומדים להיפתח סניפים נוספים ע"י זכיינים.

תפריט

התפריט כולל מגוון ארוחות עבור קהלי יעד מגוונים שמחזיקים בהעדפות שונות, כאשר יש מנות חלביות ויש מנות בשריות. בין היתר ניתן ליהנות ממגוון ארוחות בוקר, ממבחר מנות ראשונות מרעננות, (למשל סביצ'ה דג, סלט קפרזה או פלאפל פטריות), ממנות עיקריות כגון נקניקיות צ'וריסו ארגנטינאיות או קיש המושבה. עוד ניתן למצוא מבחר פסטות ופיצות וכמובן מבחר בשרים, סלטים וקינוחים.

זכיינות

סניפי הרשת פועלים באמצעות זכיינים. מודל הזכיינות מאפשר הקטנת הסיכון לרשת, מצד אחד, וניהול מקצועי יותר של הסניפים, מצד שני. אחת השאלות שנשאלות היא מה עומד מאחורי הצלחה של רשת זכיינות? מדוע יש כאלה שמצליחים להפוך לרשת זכיינות, ואחרים נכשלים בכך. ובכן, מה שמחבר בין אלה שמצליחים הוא קודם כל הבנה בזכיינות. זכיינות הינו מקצוע בפני עצמו, ויש להיעזר במומחים כדי ללמוד וליישם אותו. כמובן שיש לוודא קודם שיש ביד מוצר טוב שמתאים לשכפול.   

ההתקשרות עם רשת קפה נמרוד מתחיל בהסכם הזיכיון. הסכם הזיכיון הינו הסכם חד צדדי אשר דורש מענה הולם מטעם הזכיין, תוך מתן הגנה בנושאים רבים אשר אסור להשאיר לשיקול דעתה הבלעדי של הרשת. עו"ד גיא קולן מומחה בתחום הזכיינות ורואה עצמו אחראי לאפשר לזכיין להגיע לחוף מבטחים בשים לב להשקעה הגדולה הכרוכה ברכישת זיכיון. עו"ד גיא קולן ינהל בשם הזכיין מו"מ תוך החלפת טיוטות עד להגעה לטיוטה מוסכמת, וכן ילווה את הזכיין במעמד החתימה.