0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות קקאו

זכיינות קקאו

אם אתם חולמים על הקמה של בית קפה משלכם, כדאי שתכינו לעצמכם כוס קפה ושבו לחשוב עוד קצת על הנושא. הקמה של בית קפה עצמאי היא חלומם של רבים וטובים, אולם הפער בין החזון למציאות הוא הרבה פעמים גדול מאוד. יזמים רבים המשקיעים את מיטב זמנם וכספם בהקמה של בית קפה עצמאי, מוצאים את עצמם פעמים רבות מול שוקת שבורה, קשיים כלכליים ותפעוליים, והפסד משמעותי של זמן וכסף. פתיחה של בית קפה בשיטת הזכיינות, עשויה להקל על היזמים להקים בית קפה משלהם, על ידי כך שהיא מאפשרת להם לצמצם משמעותית את הסיכונים הכרוכים בהקמת עסק ומאפשרת להם ליהנות מתמיכה מקצועית לאורך כל הדרך.

רשת קקאו ביסטרו בר שהחלה את דרכה בבית קפה אחד בשדרות רוטשילד בתל אביב והתפתחה בעקבות בקשות ופניות של לקוחות ויזמים רבים, מעודדת הקמה של סניפים בשיטת הזכיינות. הרשת מבטיחה לזכיינים לא רק את היתרונות הנובעים מהשימוש בשמה, אלא גם תמיכה שוטפת בתפעול ופיתוח של הסניפים בערים השונות. הנהלת רשת קקאו ביסטרו בר מודעת לכך שהצלחת הסניפים תורמת באופן משמעותי להצלחת הרשת כולה, לכן היא משקיעה לא מעט בקשר עם הסניפים ועם הזכיינים המנהלים אותם.

אם אתם חולמים על הקמה של בית קפה משלכם אתם מוזמנים לכוס קפה עם עורך הדין גיא קולן. מעטים המשפטים בישראל שצברו ניסיון רב כל כך בייצוג זכיינים ורשתות מזכות במהלך המשא ומתן והחתימה על חוזי זכיינות בתחומים שונים. הידע התיאורטי הרב והניסיון של עורך הדין קולן, מאפשרים לו להעניק לכם ייעוץ משפטי איכותי ולהגיע להסכם הוגן וכדאי עם רשת קקאו ביסטרו בר או כל רשת בתי קפה אחרת הפועלת בישראל.