0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות של קופיקס

זכיינות של קופיקס

רשת קופיקס שפתחה את הסניף הראשון שלה בתל אביב בשנת 2013 חולל מהפכה חסרת תקדים בשוק רשתות בתי הקפה בישראל. כל סניפי רשת קופיקס מציעים את כל התפריט בחמישה שקלים. כן. כל הכריכים, המאפים והקפה האיכותיים המוצעים בסניפי הרשת עולים לצרכן חמישה שקלים בלבד. הכניסה של המחירים הללו בסערה אל שוק רשתות הקפה בישראל גרמה לרשתות רבות להוריד משמעותית את מחירי המוצרים שלהן, על מנת לעמוד בתחרות מול הרשת החדשה. לדבריהם של מומחי שיווק רבים, הגורם היחיד המאפשר לרשת להציע מחירים כאלה הוא כמות האנשים שיעבור בסניפי הרשת ביום. על פי הצהרתם של אנשי העסקים העומדים בראש רשת קופיקס, עומדת הרשת להפעיל לא פחות מאשר שלוש מאות סניפים ברחבי הארץ. זוהי הזדמנות יוצאת מן הכלל עבור כל מי שמעוניין להקים בתקופה הקרובה סניף של רשת כמו קופיקס.

האם זכיינות של קופיקס היא אכן משתלמת? התשובה לשאלה הזו מורכבת במיוחד וכרוכה בלא מעט גורמים שאינם ניתנים לחיזוי. אולם, כאמור, רשת קופיקס עומדת בפני צמיחה ענקית והסניפים הקיימים שלה מושכים אליהם מדי יום ישראלים רבים שבאים להתרשם מהפלא, לרכוש כוס קפה איכותי ולשלם עבורה רק חמישה שקלים. כמו החתימה על זכיינות של כל רשת אחרת, גם החתימה על חוזה זכיינות של קופיקס, היא תהליך משפטי הדורש מעורבות של אנשי מקצוע משני הצדדים. עורך הדין גיא קולן הוא איש המקצוע שאתם רוצים שיהיה לצדכם בעת החתימה על הסכם זכיינות של קופיקס.

מדוע גיא קולן? היות ועורך הדין גיא קולן הוא משפטן בעל ניסיון עשיר בחתימה על הסכמי זכיינות, ברמות שונות של מורכבות. אם אתם חושבים על זכיינות של קופיקס, מומלץ שתשבו קודם לכוס קפה עם עו"ד קולן.