0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

כמה עולה זיכיון של הפנינג?

כמה עולה זיכיון של הפנינג?

רשת הפנינג הינה אחת מן הרשתות הותיקות בישראל בתחום המתנות לילדים ולנוער. הרשת הוקמה על ידי היזם מוריס טהרני. כיום, מונה הרשת כ-35 סניפים בפריסה ארצית, אשר ממוקמים על פי רוב בקניונים ובמרכזים מסחריים גדולים. מרבית סניפי הרשת ממוקמים באיזור המרכז. נכון לשנת 2011 החזיקה הרשת מחזיקה נתח של 7% מתוך מכירות הצעצועים והמתנות לילדים בישראל.

בשנת 2006 , לאחר מספר שנים של קיפאון יחסי בענף מכירת הצעצועים בישראל, נרכשה רשת הפנינג על ידי רשת הצעצועים "חצי חינם". מאז ועד היום הבעלות על שתי הרשתות הינה משותפת, והמנכ"ל של שתי הרשתות הינו דודי ברסלר, אשר שימש בעברו כמנכ"ל של רשתות רבות ובעלות שם בארץ (גולף & קו, שילב ועוד).

סוגי המוצרים המוצעים למכירה

ברשת הפנינג ניתן למצוא לרכוש צעצועים, גאדג'טים, מוצרי פופ, גאדג'טים, בובות פרווה, כרטיסי ברכה ומוצרי פופ שונים, שיכולים לשמש כצעצועים או כמוצרים לבית. המוצרים השונים יכולים להתאים לבנים ולבנות כאחד, בטווח רחב למדי של גילאים. דוגמאות למוצרים מייצגים הינם שעוני קיר, נעלי בית, כריות, מכשירי כתיבה מעוטרים ועוד.

מאפיינים עיקריים

הרשת מתהדרת בחדשנות ובהתאמה לטרנדים עדכניים, שאהובים על ילדים ונוער בתקופות שונות. המלאי של כל אחד מן הסניפים מתעדכן בתדירות גבוהה למדי, ובדרך כלל ניתן לראות כי הוא מכיל את האופנה האחרונה בתחום המוצרים לילדים ונוער.

בנוסף לכך, ידועה הרשת גם באיכות המוצרים הנמכרים בה. על פי רוב, מדובר במוצרים ממותגים המיוצרים על ידי חברות בעלות שם בינלאומי. לא מדובר, אמנם, במוצרים הזולים ביותר שניתן למצוא בשוק- אך תמורת המחיר הלא נמוך ניתן לקבל איכות ועמידות לאורך זמן, ואפילו אחריות. ייתרון נוסף בבחירה במוצרים הממותגים הינה העמידה בסטנדטים מחמירים יחסית של בטיחות.

רשת הפנינג הינה אחת מן החברות אשר עובדות עם תו אמון הציבור- תו כלל ארצי ובין-תחומי, אשר מבטיח עמידה בסטנדרטים של שירות איכותי ושל אמינות. כללי ההשתייכות לאמון הציבור, שהינו ארגון ללא מטרות רווח, הינם שקיפות והגינות כלפי הצרכן, וכן אחריות מלאה על כל המוצרים.

הסכם הזיכיון

משרדנו מייצג זכיינים של רשת הפנינג, אותם ליווינו בכל שלבי ההתקשרות עד לחתימה על חוזה הזיכיון.

ההתקשרות עם רשת הפנינג בהסכם הזיכיון. הסכם הזיכיון הינו הסכם חד צדדי אשר דורש מענה הולם מטעם הזכיין, תוך מתן הגנה בנושאים רבים אשר אסור להשאיר לשיקול דעתה הבלעדי של הרשת. עו"ד גיא קולן מומחה בתחום הזכיינות ורואה עצמו אחראי לאפשר לזכיין להגיע לחוף מבטחים בשים לב להשקעה הגדולה הכרוכה ברכישת זיכיון. עו"ד גיא קולן ינהל בשם הזכיין מו"מ תוך החלפת טיוטות עד להגעה לטיוטה מוסכמת, וכן ילווה את הזכיין במעמד החתימה.