0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

כמה עולה זכיינות בורגרים?

כמה עולה זכיינות בורגרים?

הקונספט העומד מאחורי רשת בורגרים הינו כדלקמן- במקום לרכוש המבורגר אחד בטעם אחד, הרשת מאפשרת לשלב בין מספר המבורגרים קטנים בארוחה אחת. משקל כל אחד מן ההמבורגרים הקטנים הללו הינו בסך הכל 80 גרם, והם מגיעים במארזים המכילים שניים או שלושה המבורגרים שונים ביניהם ניתן לשלב.

 

מרבית סניפי הרשת מוקמים בשיטת הזכיינות- שיטה המאפשרת לרשת להקטין את הסיכון, ועם זאת- לא לוותר על ניהול מקצועי של הסניפים.

 

הסניף הראשון של הרשת הוקם ברחוב הרצל בתל אביב. הקונספט נרכש על ידי אנשי העסקים אורן לוני וארז שטרית, ותוך מספר שנים התפתח בקצב חסר תקדים עד למכירת הרשת בישראל לקבוצת BBB. אורן לוני וארז שטרית ממשיכים לפתח את הרשת בשווקים הבינלאומיים.

 

מה ניתן למצוא ברשת?

הרשת מציעה המבורגרים אשר עשויים מסוגי בשר שונים- בקר, טלה, עוף או מרגז. ניתן לבחור גם בהמבורגר צמחוני, שעשוי מעדשים וטופו. מעל ההמבורגרים אפשר להוסיף, כפי שמצופה, תוספות לבחירת הלקוח. בנוסף, קיימת אפשרות לבחור להחליף את הלחמניה הרגילה בלחמניה מחיטה מלאה, או לחלופין בלחמניה ללא גלוטן (בתוספת תשלום קטנה).

 

בנוסף להמבורגרים עצמם, מציעה הרשת עוד אופציות. ניתן למצוא תוספות, שמגיעות בכמות גדולה ובמחירים סבירים יחסית.

 

הרשת פונה גם אל קהלי יעד נוספים- לשומרי הבריאות ולצמחוניים, הרשת מציעה מגוון סלטים, שיכולים להגיע כתוספת להמבורגרים או כארוחה בפני עצמה. ניתן להזמין גם סנדוויצ'ים חמים או מנשנושי עוף. בנוסף לכך, מציעה הרשת גם מנות שמתאימות לילדים, וכן מספר אופציות של שתייה וקינוחים.

 

בנוסף לכל, מפעילה המסעדה גם שירות משלוחים המכסה איזורים נרחבים בארץ. את המשלוחים הלקוחות יכולים להזמין ישירות מאתר האינטרנט של הרשת, בלי כל צורך בשיחת טלפון עם נציג.

 

סיכום

בניגוד לרשתות מזון מהיר אחרות המציעות המבורגרים, שפעמים רבות עושות שימוש בחומרי גלם באיכות ירודה, רשת בורגרים ממתגת את עצמה כרשת המספקת בשר איכותי. קהל היעד שלה אינו קהל היעד של המזללות האחרות- היא אינה פונה לילדים ונוער אלא לחובבי בשר שמעוניינים באוכל מהיר באיכות גבוהה מן המצופה.

 

עם זאת, חשוב להבין כי למרות שרשת בורגרים בהחלט עולה על הציפיות כרשת מזון מהיר, לא ניתן להגדירה כמסעדת המבורגרים של ממש. האיכות אמנם גבוהה, אך היא אינה מגיעה לרמה של מסעדה איכותית. בכך, יכולה הרשת להתאים במיוחד ללקוחות שאמנם מעוניינים באוכל ברמה גבוהה יותר מזו שניתן למצוא ברשתות המזון המהיר האחרות, אך בכל זאת לא רוצים לבזבז את זמנם ואת כספם על ישיבה במסעדה.

 

רשת זכיינות

סניפי הרשת פועלים באמצעות זכיינים. מודל הזכיינות מאפשר הקטנת הסיכון לרשת, מצד אחד, וניהול מקצועי יותר של הסניפים, מצד שני. אחת השאלות שנשאלות היא מה עומד מאחורי הצלחה של רשת זכיינות? מדוע יש כאלה שמצליחים להפוך לרשת זכיינות, ואחרים נכשלים בכך. ובכן, מה שמחבר בין אלה שמצליחים הוא קודם כל הבנה בזכיינות. זכיינות הינו מקצוע בפני עצמו, ויש להיעזר במומחים כדי ללמוד וליישם אותו. כמובן שיש לוודא קודם שיש ביד מוצר טוב שמתאים לשכפול.    

 

ההתקשרות עם רשת בורגרים מתחיל בהסכם הזיכיון. הסכם הזיכיון הינו הסכם חד צדדי אשר דורש מענה הולם מטעם הזכיין, תוך מתן הגנה בנושאים רבים אשר אסור להשאיר לשיקול דעתה הבלעדי של הרשת. עו"ד גיא קולן מומחה בתחום הזכיינות ורואה עצמו אחראי לאפשר לזכיין להגיע לחוף מבטחים בשים לב להשקעה הגדולה הכרוכה ברכישת זיכיון. עו"ד גיא קולן ינהל בשם הזכיין מו"מ תוך החלפת טיוטות עד להגעה לטיוטה מוסכמת, וכן ילווה את הזכיין במעמד החתימה.