0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

כמה עולה זכיינות כפר השעשועים?

כמה עולה זכיינות כפר השעשועים?

עסקי השעשועים, כמו שיודע כל אחד הם עסקים רציניים במיוחד. אם אתם לא בטוחים בכך אתם מוזמנים לשאול את בעליה של רשת כפר השעשועים המתמחה במכירות רציניות במיוחד של משחקים, צעצועים, כלי כתיבה, מתנות ומוצרים נוספים המיועדים לכל המשפחה. היחס הרציני של הנהלת הרשת ושל בעלי הסניפים הרבים לעיסוק בשעשועים, הביא את הרשת להיות הגדולה והמבוקשת בתחומה.

ממה מורכבת עלות הזכיינות?
לא נוכל להעריך את מחירה של זכיינות כפר השעשועים בלי שנדע תחילה ממה היא מורכבת. עלות זכיינות כפר השעשועים תכלול ברוב המקרים, דמי זכיינות חד פעמיים המשולמים לרשת תמורת הזכות להשתמש בשמה, תמלוגים חודשיים מתוך מחזור המכירות החודשי ועלויות שוטפות נוספות כמו הקמת הסניף, שכירות חודשית, שכר עבודה ועוד. בנוסף, רשתות רבות דורשות מהזכיינים להעמיד ערבויות ולעמוד בהתחייבויות שונות.

זה לא נשמע כל כך משעשע
לא! חתימה על הסכם זכיינות ופתיחת סניף בזכיינות של רשת כפר השעשועים היא עסק רציני במיוחד. לכן, אם אתם מעוניינים לשפר את הסיכויים שלכם להצליח כזכיינים של רשת כפר השעשועים, אסור לכם לוותר על בחינה בשבע עיניים של ההסכם ושל התנאים השונים המופיעים בו וחשוב מכך, אסור לכם לוותר על ייעוץ עסקי ומשפטי המתמחה בתחום הזכיינות.

תשאלו אל עו"ד גיא קולן
אם אתם מעוניינים לקבל הערכה מקצועית אמיתית לגבי העלות הכוללת של הקמת סניף כפר השעשועים בזכיינות, אתם מוזמנים לקבל תשובה מעורך הדין גיא קולן, מבכיר המומחים לזכיינות בישראל. עו"ד קולן, אשר שימוש כיועץ המשפטי של רשת ארומה וכמנהל הפיתוח העסקי שלה, הוא משפטן המתמחה בדיני זכיינות, המכיר את כל הסעיפים, קטנים כגדולים, הנכללים בהסכמי זכיינות. עו"ד קולן וצוות משרדו יוכלו לענות לכם על השאלה, כמה עולה זכיינות כפר השעשועים וללוות אתכם כל הדרך להסכם.