0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

פיצה פרגו זכיינות

פיצה פרגו זכיינות

חושבים פיצה, אוכלים פרגו. את הסיסמא של רשת פיצה פרגו מכירים ישראלים רבים הנהנים ממגוון המנות האיטלקיות של הרשת, בסניפים המעוצבים, בבתים ובמשרדים. השליחים המהירים של הרשת, אותם ניתן לראות בכל פינה בעיר הגדולה ולזהות הודות לצבעוניות הבולטת של המדים אותם הם לובשים, מבצעים בכל יום כמות אדירה של משלוחי פיצה ומנות רבות נוספות מהמטבח האיטלקי. מנות שהאיכות שלהן הפכה את רשת פרגו להצלחה שאי אפשר להתעלם ממנה.

חושבים הצלחה בעסקים
אחת היתרונות הגדולים ביותר של רשת פיצה פרגו הוא הרוב המכריע של הסניפים הכשרים והכשרים למהדרין אותם היא מפעילה. עובדת היותם של הסניפים כשרים וכשרים למהדרין, מגדילה משמעותית את קהל היעד של סניפי רשת פרגו ואת האפשרות להצליח בקרב קהל ישראלי וקהל תיירים שומרי כשרות. אם אתם חושבים הצלחה בעסקי המזון, אתם צריכים לחשוב על הקמת סניף של רשת פיצה פרגו בבעלותכם.

חושבים פיצה, חושבים זכיינות
זכיינות של רשת פיצה פרגו, תאפשר לכם להקים פיצרייה בבעלותכם, תוך הסתמכות על הידע, הניסיון, המתכונים וחומרי הגלם, המייחדים את רשת פיצה פרגו. הוסיפו לכך את הזכות להשתמש בשם הרשת המוכר והאהוב ותבינו מדוע זכיינות של רשת פיצה פרגו, היא החלטה עסקית נהדרת. אולם במקביל, אל תשכחו כי ליתרונות הללו יש מחיר וכי בניהול לא נכון של הסיכונים, המחיר עלול לעלות על התועלת.

חושבים זכיינות חושבים עו"ד גיא קולן
משרדו של עורך הדין גיא קולן, הוא משרד בוטיק המתמחה בדיני זכיינות. עורך הדין קולן אשר שימש בתפקיד היועץ המשפטי של רשת ארומה, הוא אחד המשפטנים המנוסים ביותר בישראל בתחום זכיינות רשתות המזון ורשתות בתחומים רבים נוספים. לכן, כשחושבים זכיינות, קודם כל חושבים על עורך הדין גיא קולן.