0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

פרש קיטשן זכיינות

פרש קיטשן זכיינות

בתי קפה מציעים לקהל הלקוחות שלל מוצרים אשר יתלוו לשתיית הקפה המסורתית. כבר שנים רבות שלא מדובר בכוס קפה על שלל סוגיו ובמאפה בצד. הרשתות בישראל מתפקדות כמסעדות לכל דבר, ולנו נותר רק לנסות ולהבין את הקונספט של כל אחת. ישנן אלו המתמחות בהגשת ארוחות בוקר, עסקיות צהריים וכן מנות מיוחדות המתחדשות מדי יום.

רשת פרש קיטשן מתהדרת אף היא בקונספט ייחודי ומבודל משאר בתי הקפה- היא זו ששומרת לנו על הבריאות. התפריט הוא שקוף לחלוטין, מה שאומר שאת כל המרכיבים נוכל לדעת ולהבין במפורש מה אנו מכניסים לעצמנו לגוף.. במקום ניתן למצוא מגוון סוגים של תפריטים: טבעוני, ללא גלוטן, בגדלים שונים. הקפדה על טריות, ערכים תזונתיים, ויטמינים ומינרלים אלו הבסיס לכל מנה אשר מגישים במקום.

איכות בהישג ידכם

רשת פרשן קיטשן היא חלק מקבוצת קפה מקפה אשר שותפה ברשת ביחד עם מייסדיה של פרש קיטשן.

סניפי הרשת פועלים בשיטת הזכיינות. דרך זו מאפשרת פריסה רחבה יותר של בתי הקפה, ומהווה אלטרנטיבה לכל מה שהיה מוכר עד כה. כל מי שמעוניין להיות זכיין, יוכל לבצע הליך רכישה ולנהל סניף של הרשת תוך תקופה קצרה. כדי לעשות זאת אין כל צורך בניסיון קודם, ולמעשה כל אחד יוכל להקים את בית הקפה, ליהנות מיתרונותיו ולייצר רווחים.

הניסיון אכן יעשה את ההבדל, ויוביל להחלטה האם ללכת על המיזם או להשאירו מאחור. מזון בריא מזמן כבר מוטמע בתוכנו, ורבים כבר דאגו להחליף את התפריט היומי. רשת פרש קיטשן זיהתה את השינוי בהרגלי האכילה של הצרכנים ופורשת סניפים לרשותם באמצעות זכיינים..

לעשות את הצעד הראשון

על מנת להתחיל בהליך, על הזכיין הפוטנציאלי להבין בוודאות כי זהו התחום בו יהיה מעוניין לקחת חלק. מומלץ לזכיין המיועד להיוועץ בזכיינים אחרים של הרשת. הרכישה תתבצע בכפוף לתשלום דמי זיכיון, וחתימה על הסכם שבין סעיפיו נמצא התגמול החודשי אותו מפריש הזכיין לרשת המזכה. תחום בתי קפה הוא תחרותי מאוד בכל מקום בארץ, ולכן נדרש הן מהזכיין מהן מהרשת חריצות, התמדה, יצירתיות וראייה לטווח ארוך.

הסכם הזיכיון הינו הסכם מורכב ומוטה באופן גורף לטובת הרשת. כדי לאזן אותו במקומות החשובים והקריטיים נדרש עו"ד בעל ניסיון בתחום הזכיינות.

עו"ד גיא קולן מייצג זכיינים של רשת פרש קיטשן, הוא מכיר את דרך ההתנהלות מול הרשת ואת הסכם הזיכיון המדובר.. הזכיינים הפוטנציאליים יוכלו ליהנות מניסיונו העשיר, ולחתום על הסכם זכיינות תוך הבנת כלל הסעיפים הרלוונטיים.