0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

קינובו זכיינות

קינובו זכיינות

המצב הכלכלי בישראל, המשכורות הנמוכות וריבוי המיסים אינם מאפשרים לכל אחד מאיתנו לבלות על בסיס קבוע במסעדות משובחות. אחרי הפופולריות הרבה שלה זכתה רשת קופיקס בדיוק על רקע זה, טרנד הלואו-קוסט מגיע כעת גם למסעדות. רשת קינובו הינה מסעדה בעלת מטבח אסיאתי בעיקרו, אשר מציעה מגוון רחב של מנות במחיר של לא יותר מעשרה שקלים למנה. המסעדה הוקמה על ידי הבעלים של רשת "אצה סושי בר", שסניפיה פזורים בכל רחבי הארץ. רשת "אצה סושי בר" פועלת בזכיינות, ומעניין יהיה לראות אם גם רשת קינובו תפעל בזכיינות, ואם כן- האם יהיה זה אותו מודל זכיינות. האתגר הגדול כאשר מתח הרווחים הוא נמוך, יהיה ביצירת פדיון גבוה כתוצאה מתנועת רגליים משמעותית.  מודל הזכיינות מאפשר הקטנת הסיכון לרשת, מצד אחד, וניהול מקצועי יותר של הסניפים, מצד שני. לפני שהיא תעבור למודל זכיינות, רשת קינובו תצטרך לדאוג לכך שיאפשר להכניס זכיין לשרשרת, ושהזכיין יוכל להרוויח מכל הסיפור. לשם כך יש להיעזר באנשי מקצוע מיומנים ומנוסים בזכיינות, ובראשם עו"ד ורו"ח.

אז מאילו מנות תוכלו ליהנות בעבור מטבע בודד של עשרה שקלים? המבורגר עשוי בקר עם רטבים וירקות, המבורגר עדשים טבעוני, שיפודי בקר, שיפודים מצופים פנקו, שיפודים מסלמון, מגוון תוספות כמו צ'יפס ואורז וכן מבחר רולים של סושי- שש יחידות בכל מנה. יש לציין כי המקום כשר.

איפה האותיות הקטנות?

הצרכן הישראלי הממוצע, שמקבל מנה ממסעדה בעשרה שקלים בלבד, יחפש באופן מיידי את האותיות הקטנות.

כשהמנכ"ל נשאל על כך, הוא טען כי המחיר הנמוך אינו מעיד על איכות המוצרים וחומרי הגלם בהם נעשה שימוש. המחיר גם אינו מעיד על מנות קטנות במיוחד. מנכ"ל הרשת מודה שהמנות אמנם הוקטנו ב-25% ביחס למסעדות אחרות, אך עם זאת הלקוח עדיין מרוויח מן העסקה, שכן מחירי המנות קוצצו בכשישים אחוזים ביחס לרוב המסעדות האסיאתיות בארץ.

איפה, אם כן, הרווח של המסעדה מכל העניין? הבעלים אמנם מרוויחים פחות פר מנה, אך הם מעריכים כי כמות המכירות תהיה גדולה מספיק על מנת לפצות על עובדה זו, כך שהעסק צפוי להיות רווחי ומשתלם גם עבורם וגם עבור לקוחותיהם.

איפה ניתן למצוא את הרשת?

הסניף הראשון של רשת קינובו הוקם הקיץ באשדוד. כרגע, התפריט המוצע במסעדה מצומצם באופן יחסי, ולדברי הבעלים, יכנסו אליו מגוון מנות נוספות בהמשך. המנכ"ל שואף להרחיב את המסעדה הקיימת ולפתוח סניפים נוספים בכל רחבי הארץ. מי יודע- אולי רשת קינובו צפויה להיות הרשת אשר תחולל מהפכה בעולם המסעדנות, ובכך להוריד את מחירי המנות במסעדות אסיאתיות אחרות בארץ.