0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות דלי קרים

זכיינות דלי קרים

סיפור ההצלחה של רשת דלי קרים, הוא מהסוג שאפשר לראות רק בסרטים. עסק משפחתי צנוע שהחל את דרכו בחנות קטנה ובמחסן הצמוד לה, התרחב והפך לרשת גלידריות המונה כיום למעלה מעשרים סניפים ברחבי הארץ ומעסיקה עובדים רבים במפעל אשר בבעלותה. על מנת להגיע להצלחה מעין זו יש צורך בחושים עסקיים מפותחים ובשאיפה ליזמות, אולם לא די בכך. גם לתזמון יש חלק גדול בהצלחה של מיזמים מעין אלה. החנות הראשונה של רשת דלי קרים, נפתחה בשנות השמונים של המאה העשרים, תקופה בה השוק היה פחות צפוף וסיכויי ההצלחה של יוזמה כזו היו גבוהים משמעותית מאשר כיום. אם גם אתם מונעים על ידי רוח היזמות, אולם חוששים לקחת את הסיכונים הכרוכים בהקמה של עסק עצמאי לחלוטין, זכיינות דלי קרים עשויה להיות הבחירה הטובה ביותר עבורכם.

זכיינות דלי קרים תאפשר לכם להקים עסק משלכם ולפעול תחת השם דלי קרים. באופן זה לא תצטרכו להסביר ללקוחות מה אתם מוכרים או לקדם את איכות הגלידה שלכם. אתם יכולים לסמוך על השם הטוב של רשת דלי קרים שיעשה עבורכם את החלק העיקרי של עבודת השיווק. התפעול השוטף של הסניף, יתבצע כמובן על ידכם, על פי התפיסות הניהוליות שלכם. זכיינות דלי קרים היא אם כן, פתרון מעולה.

אולם לפני שאתם ממהרים לחתום על הסכם שיהפוך אתכם לזכיינים, חשוב שתדעו כי הסכמי זכיינות הם הסכמים משפטיים סבוכים ורבי סעיפים, הנוגעים בנושאים מהותיים ביותר הקשורים לתפעול השוטף של העסק ואשר יש ביכולתם להשפיע על הרווחיות שלו. לכן, מומלץ שיהיה לצדכם עורך דין מומחה לזכיינות. עורך הדין גיא קולן המומחה לזכיינות יעניק לכם את הליווי המשפטי שיידרש לכם בעת חתימה על הסכם זכיינות דלי קרים.