0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות לבגדי נשים

זכיינות לבגדי נשים

אופנה באה ואופנה הולכת אבל נראה כאילו הזכיינות לעולם נשארת. שיטת הזכיינות, שפותחה בארצות הברית במאה התשע עשרה, ממשיכה להיות שיטה עסקית מובילה בתחום הקמעונאות. למעשה, על פי נתונים מהשנים האחרונות, חלק ניכר מהפעילות העסקית בארצות הברית, מתבצע באמצעות רשתות ובאמצעות זכיינים. שיטת הזכיינות מתבססת על שיתוף פעולה עסקי בין יזמים המעוניינים להקים עסקים בבעלותם לבין רשתות בתחומים שונים השואפות להרחיב את פעילותן העסקית. הזכיין רוכש מהרשת את הזכות לפעול תחת שמה, להשתמש בשיטות העבודה שלה ולרכוש ממנה מוצרים בלעדיים ובדרך זו מצמצם חלק ניכר מהסיכונים הכרוכים בהקמה של עסק חדש. תחום האופנה הוא אחד התחומים המובילים בתחום הזכיינות וכיום פועלות בארץ ובעולם רשתות אופנה רבות המפעילות מספר עצום של סניפים בשיטת הזכיינות.

אם גם אתם שוקלים הצטרפות לרשת אופנה והקמה של סניף בבעלותכם, מומלץ שתשקלו ברצינות להתמקד ברשת לבגדי נשים. זכיינות לבגדי נשים, תאפשר לכם לפעול בשיתוף פעולה עם רשת אופנה מובילה, המפעילה מספר מצומצם של חנויות אקסקלוסיביות בקניונים ובמרכזי קניות. אם גם אתם שוקלים להצטרף כזכיינים אל רשת לבגדי נשים, אתם מוזמנים לפנות אל עורך הדין גיא קולן, המומחה לזכיינות.

מדוע דווקא עורך הדין גיא קולן? הסיבה לכך פשוטה. על מנת להגיע להסכם זכיינות עם רשת הנמצאת בצמרת עולם האופנה, אתם זקוקים לעורך דין הנמצא בצמרת עולם הזכיינות. את המומחיות המרשימה שלו בתחום הזכיינות, רכש עורך הדין קולן במהלך ליווי מקצועי של הסכמי זכיינות רבים, מצד הזכיינים ומצד החברות המזכות. עורך הדין קולן ישמח להעמיד לרשותכם את הניסיון המקצועי העשיר שלו בתחום הזכיינות על מנת שתוכלו לחתום על הסכם זכיינות לבגדי נשים בתנאים הטובים ביותר עבורכם.