0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

חוזה שכירות

חוזה שכירות

אחד הדברים היותר חשובים בעת העברת העסק למקום חדש, או לחלופין פתיחת עסק במקום חדש הנו החוזה. החוזה יכול לתמוך בהצלחת העסק או לחלופין לשים לו רגל ולהערים קשיים. כיוון שגם כך עסק אינו דבר פשוט, יש למזער כמה שניתן הפרעות לא רצויות. כיצד עושים זאת? נעזרים עם עורך דין שבקיא בחוזה שכירות של עסקים. עם זאת כאשר מדובר על חוזה שכירות של עסק שנמצא תחת מעטה של זכיינות, יש לקחת בחשבון שהוא עשוי להיות מעט שונה, וזאת כיוון שהזכיין עדיין כפוף לתכתיבי החברה המזכה ועל כן החוזה בעצם עשוי להתקיים מול שלושה גופים. הזכיין, המזכה ובעל המקום.

התייחסות פרטנית
גם חתימה על זכיינות מצריכה לא מעט ידע מקצועי וניסיון בתחום, ועל כן גם במעמד זה נהוג לזמן עורך דין שבקיא בתחום הזכיינות. הרבה פעמים ניתן להמשיך לשתף פעולה עם אותו עורך דין ולזמן אותו גם עבור מעמד החתימה על חוזה שכירות. כך ניתן לחסוך הסבר מחודש, וניתן להרוויח התייחסות פרטנית לתחום הזכיינות בעת מעמד החתימה.

כל שצריך לעשות
באופן כללי חתימה על חוזה שכירות מצריכה עורך די וזאת כיוון שבין כל כלל הסעיפים בקלות ניתן לדלג על פירוט חשוב של סעיף, לזנוח הוספת הערה וכדומה, כך שעם הזמן ניתן לסבול עבור אותה שאננות. יש לקחת בחשבון שחתימה על חוזה שכירות שנועדה לעסק היא יותר משמעותית מחתימה על חוזה שכירות עבור מגורים, כיוון שאם מדובר על השכרה לטובת עסק ויש בעיה עם החוזה, הבעיה יכולה לתת אותותיה גם בתחום הפיננסי, יכולה לפגוע קשות בעסק ועל כן יש למנוע אותה מראש, במיוחד כשכל שצריך הוא לזמן עורך דין שבקיא בתחום.

בדיקה
כיצד מוצאים עורך דין שמתאים עבור חוזה שכירות שמיועד לעסק? ובכן יש לעבור על הרזומה שלו, לבדוק עם אלו לקוחות עבד ומהי ההתמחות שלו. יש להשקיע בבדיקה ואין לחבור אל כל עורך דין וזאת כי רמת המומחיות שלו משפיעה רבות על בטיחות הסכם השכירות שלכם- על ההצלחה העסקית.