0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות בתי קפה

זכיינות בתי קפה

רשתות בתי הקפה התפשטו ברחובות המסחריים של ערי ישראל ובמרכזי הקניות השונים כמו פטריות לאחר הגשם. הישראלים, כך מתברר, אוהבים קפה איכותי ולא פחות הם אוהבים לשבת בבתי קפה. כמעט בכל מרכז קניות בישראל ניתן למצוא סניף של רשת ארומה, קפה קפה, קפה ג'ו, קפה גרג ועוד. בנוסף לקהל הצרכנים הגודש את בתי הקפה ונהנה מהתפריט ומהאווירה, יזמים רבים, שנמשכים על ידי ההצלחה של הרשתות, מתעניינים בזכיינות בתי קפה.

זכיינות בתי קפה. איך זה עובד?
כמו רוב הזכיינויות, גם זכיינות בתי קפה מבוססת על הסכם, במסגרתו משלם הזכיין לחברה המזכה סכום קבוע, מעביר לה תמלוגים קבועים הנגזרים ממחזור המכירות החודשי ועומד בתנאים שונים. עלותה של זכיינות בתי קפה מורכבת מתשלום חד פעמי קבוע עבור ותמלוגים הנקבעים על פי רמת המכירות החודשית. לסכומים אלו של להוסיף את עלות שיפוץ והקמת הסניף, העשויה להיות משמעותית במיוחד. רוב הרשתות, מעבירות את הזכיינים תהליך מיון קפדני לפני החתימה על החוזה, ודורשות מהם תקופה הכשרה העשויה לנוע בין מספר שבועות למספר חודשים. רק בתום התקופה וסיום ההקמה של הסניף, תוכלו לקרוא לעצמכם זכיינים של רשת בתי קפה.

עו"ד גיא קולן. המומחה לזכיינות בתי קפה
חתימת הסכם זכיינות בתי קפה, כמו חתימה על כול חוזה זכיינות אחר, היא תהליך מורכב שיש לשקול במלוא הרצינות. יזמים רבים שניגשו לחתימה על חוזה זכיינות ללא יעוץ הולם, מצאו את עצמם, חותמים על חוזים בעייתיים. עורך הדין גיא קולן הוא משפטן בעל ניסיון רב בליווי וייעוץ של זכיינים ולחברות מזכות, בדרך לחתימה על חוזה זכיינות. אם גם אתם מעוניינים בזכיינות בתי קפה, אל תתחילו את התהליך, לפני שפגשתם את עו"ד גיא קולן.