0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות הפנינג

זכיינות הפנינג

זכיינות הפנינג, בדומה לזכיינות של רשתות רבות אחרות בתחומים רבים אחרים, היא למעשה הסכם בין הרשת המזכה לבין יזם המעוניין להקים סניף בבעלותו ולפעול תחת שמה של הרשת. תמורת זכות זו ותמורת הזכות למכור את המוצרים הבלעדיים של החברה ולהשתמש בשיטות העבודה שלה, משלם הזכיין לרשת סכום חד פעמי קבוע. בנוסף הוא משלם מדי חודש תמלוגים בסכומים משתנים, אשר גובהם נקבע על פי מחזור המכירות החודשי של הסניף. הרשת, שנקראת גם החברה המזכה, תומכת בזכיין מבחינה מקצועית ועסקית מתוך ההבנה כי ההצלחה של הזכיין היא ההצלחה של הרשת כולה. יזמים רבים המעוניינים לטבול את רגליהם במים הקרים של עולם העסקים הישראלי, מעדיפים לעשות זאת תוך צמצום הסיכונים הנלווים באמצעות חתימה על הסכם זכיינות עם רשת מובילה.

רשת הפנינג היא רשת מובילה למכירה של כרטיסי ברכה, גאדג'טים ומתנות לצעירים, מבוגרים, נשים וגברים. הרשת מפעילה למעלה מארבעים סניפים הממוקמים בקניונים ובמרכזי קניות הומי אדם. סניפים אלו מציעים ללקוחות מגוון עצום של מתנות איכותיות במחירים משתלמים במיוחד. זו הסיבה שלקוחות רבים הפכו את סניפי הפנינג לאתרי קניית המתנות המועדפים עליהם, ולכך שזכיינים רבים המעוניינים להיכנס לתחום המתנות, פונים אל הרשת ומציעים את עצמם כזכיינים. אם גם אתם שוקלים להגיע להסכם זכיינות הפנינג, כדאי שתשקלו להיפגש קודם לכן עם עורך הדין גיא קולן.

בשונה מעורכי דין רבים, עורך הידן גיא קולן מעיד על עצמו כעל מומחה לזכיינות. מה הופך את עורך הדין קולן למומחה לזכיינות? השילוב בין הידע התיאורטי הנרחב שרכש במהלך השנים, לצד ניסיון מקצועי חסר תקדים בהיקפו בליווי משפטי של זכיינים ושל חברות מזכות, בכל שלבי המשא ומתן והחתימה על הסכמי זכיינות. עו"ד קולן ישמח לעמוד לרשתכם גם במהלך חתימת ההסכם עם רשת המתנות הפנינג.