0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות אלדו

זכיינות אלדו

תחום הזכיינות תופס בשנים האחרונות תאוצה משמעותית בישראל ובעולם. חנויות של רשתות גדולות אשר מופעלות על ידי זכיינים, צצות במהירות בקניונים וברחובות הערים. רוב החנויות הללו נפתחות על ידי יזמים, המעוניינים להקים עסק משלהם ולהביא לידי ביטוי את היכולות העסקיות שלהם, תוך שהם מסתמכים על היתרונות המובנים שבשייכות לרשת גדולה ומוכרת. בין היתרונות הללו ניתן למנות את המוניטין של הרשת, את שיטות העבודה הייחודיות של הרשת ואת הזכות של הזכיין למכור מוצרים בלעדיים לרשת. הקמה של עסק חדש במודל הזכיינות, נשמעת כמו צעד כדאי ומפתה, אולם לפני שתעשו אותו מומלץ שתשקלו היטב שני גורמים משמעותיים במיוחד: את זהות הרשת ואת מבנה חוזי הזכיינות שלה.

על זהותה של הרשת אתם מוזמנים להחליט על פי הנטיות האישיות שלכם. ניהול סניף של רשת צעצועים אינו דומה לניהול סניף של רשת מזון מהיר, רשת תחנות דלק, או רשת בתי מרקחת. את ההחלטה תצטרכו לקבל על סמך הנטיות והכישורים האישיים שלכם וכמובן על בסיס נתונים כמו: מיקום הסניף ורמת ההכנסה הצפויה ממנו. זכיינות אלדו תתאים לכם במידה ואתם מעוניינים להיכנס לעסקי המזון, עם גב רחב של רשת מוכרת. קחו בחשבון כי היזמים המפעילים את סניפי אלדו, מייצרים את הגלידה מדי יום, באותו מקום ומתבקשים לעמוד בביקורות איכות של הנהלת הרשת. אם טיפול בהכנה יום יומית של גלידה, היא עיסוק המתאים לכם, חתימה על חוזה זכיינות עם רשת אלדו עשויה להתאים לכם לא פחות.

בבואכם לברר את תנאי חוזה הזכיינות עם רשת אלדו, מומלץ שיהיה לצדכם עורך דין מומחה לזכיינות. לעורך הדין גיא קולן, יש ניסיון עצום בליווי מקצועי של זכיינים במהלך החתימה על הסכם זכיינות אלדו והסכמי זכיינות עם רשתות רבות נוספות הפועלות בישראל, בתחומים רבים נוספים.