0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות כפר השעשועים

זכיינות כפר השעשועים

רכישה של צעצועים, משחקים ומכשירי כתיבה היא כבר מזמן לא משחק ילדים. ישראלים רבים משקיעים לא מעט זמן ומאמצים בחיפוש אחר משחקים וצעצועים שיצליחו לשלב באופן מושלם בין איכות גבוהה, בטיחות חסרת פשרות ומחירים סבירים. ישראלים אלה מוצאים את עצמם בסופו של החיפוש באחד מעשרות סניפי כפר השעשועים הפרוסים ברחבי ישראל. כל המוצרים הנמכרים בכל סניפי הרשת, עברו בדיקות איכות מקיפות ובדיקות של מכון התקנים. כולם מבטיחים הנאה גדולה לילדים ושקט נפשי להורים שיכולים להיות בטוחים כי הם ביצעו את הרכישה הנכונה, עבור היקרים להם ביותר. אלה הן כמובן רק חלק מהסיבות שהפכו את רשת כבפר השעשועים לאחת מרשתות הצעצועים הגדולות והמתקדמות בישראל.

ההצלחה הגורפת של רשת כפר השעשועים, מושכת אליה גם יזמים רבים המעוניינים להצטרף לרשת כזכיינים. יזמים אלה, לאחר שיעברו בדיקות במטרה לוודא את ההתאמה שלהם לרשת, יוכלו לרכוש מרשת כפר השעשועים את הזכות לפעול תחת השם כפר השעשועים ואת הזכות למכור את המוצרים הייחודיים שלה בסניף אותו יקימו. בתמורה לזכויות אלה ולזכויות רבות נוספות, יתחייבו הזכיינים לשלם לרשת תשלום קבוע, חד פעמי וכן תמלוגים חודשיים ממחזור המכירות החודשי שלהם. למרות שהעיסוק בצעצועים עשוי להיראות מהנה ומשעשע, החתימה על הסכם זכיינות כפר השעשועים היא צעד רציני במיוחד.

כשאתם עושים צעדים רציניים, אתם זקוקים לאנשי מקצוע רציניים שיעמדו לצדכם. עורך הדין גיא קולן הוא משפטן מנוסה אשר ליווה עד היות מספר גדול במיוחד של זכיינים ושל חברות מזכות בדרך אל חתימה על הסכמי זכיינות שהתגלו ככדאיים לשני הצדדים. אם גם אתם מעוניינים להצטרף אל ההצלחה של רשת כפר השעשועים, חושב שתדעו כי עורך הדין גיא קולן יכול לקצר עבורכם את הדרך.