0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות רימקס

זכיינות רימקס

תחום הנדל"ן, הוא ללא ספק אחד התחומים החמים ביותר בישראל בשנים האחרונות. השכרה ומכירה של דירות מגורים, משרדים, שטחים מסחריים, שטחים תעשייתיים ועוד, מגלגלות מדי חודש סכומי כסף ענקיים ומושכות אל התחום יזמים רבים המעוניינים לעסוק בו. אולם כמו כל תחום אחר, גם תחום הנדל"ן רווי בבעלי מקצוע והחדירה אליו הופכת קשה יותר מיום ליום. יזמים רבים, בעלי יכולות מכירה וכישורים עסקיים, המנסים לעשות את צעדיהם הראשונים בעולם הנדל"ן מוצאים את עצמם חסרי אונים מול המתחרים הרבים בשוק ומתקשים ליצור את הקשרים המתאימים הדרושים להקמת משרד תיווך עצמאי משגשג. אחד הפתרונות היעילים ביותר למצב זה הוא הבחירה בשיטת הזכיינות. בשיטה זו נהנה הזכיין לא רק מהשם והמוניטין של חברת שיווק הנדל"ן המזכה, אלא גם ממאגר הנכסים וממאגר הלקוחות שלה.

רשת רימקס לשיווק נדל"ן היא אחת הרשתות המובילות בתחום בישראל. בעולם פועלת הרשת בלמעלה משישים מדינות, באמצעות לא פחות מאשר שבעת אלפים סניפים ומאות אלפי עובדים. בישראל, אליה הגיעה רשת רימקס בשנת 1995, היא מפעילה כמאה סניפים בהם מועסקים יותר משמונה מאות אנשי מקצוע בתחום שיווק הנדל"ן. שיטות השיווק של רשת רימקס, מאפשרות למתעניינים בתחום, להגיע להישגים ניכרים תוך זמן קצר.

אם גם אתם נמנים על היזמים הרבים המתעניינים בתחום שיווק הנדל"ן, זכיינות רימקס עשויה להיות ההחלטה הטובה ביותר עבורכם. אולם חשוב מאוד לזכור כי חתימה על הסכם זכיינות רימקס, כמו חתימה על כל הסכם זכיינות אחר, היא תהליך משפטי מורכב וכי כמו בכל תהליך משפטי מורכב, כדאי שיהיה לצדכם עורך דין מומחה. לכן, לפני שאתם ניגשים לחתימה על חוזה זכיינות עם רשת רימקס, אתם מוזמנים ליצור קשר עם עו"ד קולן, המומחה לזכיינות.