0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות ריקושט

זכיינות ריקושט

אם טיולים ומחנאות מרתקים אתכם, אם אתם מעוניינים להקים עסק משלכם שיעסוק באספקת ציוד לטיולים מחנאות וציוד לחיילים, זכיינות ריקושט היא אחת ההחלטות הטובות ביותר שתוכלו לעשות. כאשר אתם מצטרפים כזכיינים אל רשת ריקושט, אתם נהנים למעשה מכל היתרונות של עבודה עם רשת מובילה בתחומה. שמה של רשת ריקושוט הוקמה בשנת 1993 הפך במרוצת השנים לשם דבר בתחום הטיולים המחנאות והחיילים. המוצרים הבלעדיים הנמכרים בסניפי רשת ריקושט מושכים אליה ישראלים רבים, לפני גיוס או לפני טיולים בארץ ובחו"ל והניסיון הרב שנצבר ברשת מאפשר לה לפעול ביעילות תפעולית וכלכלית. אולם בטרם תמהרו ליצר קשר עם הנהלת הרשת,כדאי שתדעו דבר או שניים על מודל הזכיינות.

לעבודה במודל הזכיינות יתרונות רבים, אשר אחד העיקריים בהם הוא האפשרות שמודל זה מעניק ליזמים, להקים עסק משלהם המנוהל על פי השקפת עולמם, תוך שהם נתמכים על ידי מערך מקצועי משומן ויעיל של החברה המזכה. בתמורה לזכות לפעול תחת שמה של רשת כמו ריקושט ולמכור את המוצרים המשווקים על ידי, מעבירים הזכיינים לרשת תשלום חד פעמי. בנוסף, מעברים הזכיינים לרשת מדי חודש, תמלוגים חודשיים הנקבעים על פי ההכנסה החודשית של הסניפים בבעלותם. החתימה על הסכם זכיינות ריקושט, כמו כל חתימה על כל הסכם מסחרי, היא פעולה אותה מומלץ לבצע רק לאחר התייעצות עם משפטן הבקי בתחום.

כאשר אנשי זיכיון בישראל מדברים על משפטן הבקי בתחום הזכיינות, הם מדברים ברוב המקרים על עורך הדין גיא קולן. עו"ד קולן הוא עורך דין בעל ידע רב וניסיון עשיר בהיבטים השונים של הזכיינות. הניסיון והידע הללו, עומדים מדי יום לרשותם של זכיינים ולרשותן של חברות מזכות והם יעמדו גם לרשותכם, במהלך החתימה על הסכם זכיינות ריקושט.