0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות לרולדין

זכיינות לרולדין

רשת בתי הקפה והקונדיטוריות רולדין, ידועה ומוכרת לכל ישראלי כמעט. עשרות הסניפים של רשת רולדין, פרוסים לאורך כל הארץ ומציעים לקהל שפע של מנות איכותית הנעשות כולם בעבודת יד, בקונדיטוריה המרכזית של הרשת הנמצאת באזור השרון. ההצלחה הרבה לה זוכה רשת בתי הקפה והקונדיטוריות רולדין, קורצת לא רק לקהל הפרטי אלא גם לקהל העסקי. לא מדובר באנשי עסקים המעוניינים ליהנות מכריכים עשירים או עוגות מושקעות בסיומו של יום עבודה מפרך, אלא בזכיינים, יזמים המעוניינים לרכוש את הזכות להשתמש בשם רולדין ולהפעיל תחתיו סניף בבעלותם. זכיינות רולדין, כמו זכיינות של כל רשת מצליחה, עשויה להיות בחירה נבונה מאוד עבור יזמים המעוניינים לעשות את צעדיהם הראשונים בתחום המזון.

למה דווקא זכיינות? כי המודל העסקי זה, שהומצא בארצות הברית בשנות החמישים של המאה התשע עשרה, מאפשר ליזמים לנהל עסק בבעלותם המלאה, תוך שהם נסמכים על המוניטין, המוצרים הבלעדיים ושיטות העבודה הייחודיות של רשת ידועה ומוכרת. למה רולדין? כי מדובר כאמור, בהזדמנות לפעול בשיתוף פעולה עם אחת הרשתות המצליחות בישראל. אם החלטתם כי זכיינות רולדין היא הבחירה הנכונה עבורכם, השלב הבא שעליכם לעשות הוא לפנות אל עורך הדין גיא קולן, המומחה לזכיינות.

למה גיא קולן? היות והחתימה על הסכם זכיינות עם רשת הקונדיטוריות ובתי הקפה רולדין, היא הליך משפטי הדורש מומחיות. עורך הדין גיא קולן הוא משפטן בעל ניסיון עשיר במיוחד בליווי משפטי של הסכמי זכיינות. זכיינים רבים וחברות מזכות רבות, נעזרו בשנים האחרונות בשירותיו המקצועיים של עורך הדין גיא קולן, במהלך החתימה על הסכמי זכיינות. גם אתם מוזמנים להצטרף ליזמים המרוצים שכבר הפכו לזכיינים של רשת רולדין ושל רשתות רבות נוספות ישראליות ובין לאומיות, בעזרתו של עורך הדין קולן, המומחה לזכיינות.