0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות ריבר

זכיינות ריבר

הקמה של מסעדה אסיאתית היא במקרים רבים תהליך מורכב הדורש טיפול קפדני במספר רב של מרכיבים וקבלת החלטות בנושאים רבים ומגוונים. החל מעיצוב המסעדה, דרך גיבוש התפריט, גיוס העובדים ודרכי העבודה השוטפת. יזמים רבים החולמים להקים עסק משלהם, חשים כי הם מסוגלים להקים מסעדה בעצמם ללא הכנה מוקדמת. זו אולי הסיבה לכך שעסקי מזון, בתי קפה ומסעדות רבים כל כך, נסגרים תוך זמן קצר. אחת הדרכים בה יזמים חסרי ניסיון בענף המסעדות, יוכלו לעקוף את הקשיים ולהקים מסעדה אסיאתית משל עצמם ביעילות ובסיכון נמוך, היא פתיחה של מסעדה אסיאתית כחלק מרשת של מסעדות אסיאתיות, כמו רשת ריבר.

רשת ריבר הנה רשת מסעדות המציעה שילוב מרתק בין המטבח היפאני, המטבח התאילנדי, המטבח הקוריאני, המטבח הסיני ומטבחים נוספים ממזרח אסיה. שילוב זה, לצד האווירה הייחודית המאפיינת את סניפי רשת ריבר והתמחור ההוגן של המנות השונות, הפך את הרשת, מאז הקמתה לאחת הרשתות המובילות בישראל. זכיינות של רשת ריבר, מאפשרת לזכיינים להקים עסק משלהם, על בסיס תפריט מוכר, עיצוב שהוכיח את עצמו ושיטות עבודה יעילות שאותן הן יוכלו ללמוד בסניפים הקיימים. אם גם אתם רואים את זכיינות ריבר, כהזדמנות עסקית שאסור לכם להחמיץ, אתם מוזמנים ליצור קשר במהירות האפשרית עם עורך הדין גיא קולן.

בבואכם לחתום על הסכם זכיינות ריבר או הסכם זכיינות עם כל רשת אחרת הפועלת בישראל, בין אם מדובר ברשת מסעדות, רשת צעצועים, רשת אופנה עוד, חשוב שיהיה לצדכם עורך דין בעל ניסיון מוכח בתחום הזכיינות. הניסיון של עורך הדין גיא קולן בליווי משפטי של חוזי זכיינות רבים, הן מצד הרשתות המזכות והן מצד הזכיינים, יעמוד לרשותכם גם בעת החתימה על חוזה זכיינות ריבר.