0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות סאבווי

זכיינות סאבווי

בואו נשים את הדברים על השולחן מיד. שלא לומר בואו נשים אותם בין שתי פרוסת לחם. רשת הכריכים האמריקנית סאבווי היא רשת המזון המהיר הגדולה ביותר בעולם. כן היא גדולה אפילו יותר ממקדונלד'ס. הרשת, המתמחה במכירה של כריכים ושל סלטים טריים, מפעילה בישראל מספר סניפים אליהם מגיעים מדי יום ישראלים רבים המעוניינים בחוויית אוכל נקייה ובריאה, ממש כמו באמריקה. במקביל, מגיעים יזמים רבים אל הנהלת הרשת, בדרכים רבות ומגוונות ומבקשים להפוך לזכיינים של רשת סאבווי ולקחת חלק בהצלחה הבין לאומית שלה. אולם יזמים רבים נרתעים מהגישה האמריקנית, אשר בניגוד לגישה העסקית הישראלית הדוגלת בעיגול פינות ובתחושה שיהיה בסדר, מקפידה על כל פרט ופרט.

הסכם זכיינות, כפי שוודאי ידוע לכם, הוא חוזה משפטי המגדיר את מערכת היחסים העסקית בין הרשת לבין הזכיין. הסעיפים השונים בחוזה הזכיינות מקיפים למעשה את כל ההיבטים התפעוליים, הכלכליים והשיווקיים של מערכת יחסים זו. חוסר תשומת לב לאחד מהפרטים או לאחד מהסעיפים, עלול לפגיע משמעותית ברווחיות העסקה כולה, עבור היזמים המעוניינים להצטרף אל רשת סאבווי כזכיינים ולפתוח סניף בבעלותם.

פערי התרבות העסקית בין הנהלת רשת סאבווי הפועלת על פי עהרכים המקובלים באמריקה, מולדת שיטת הזכיינות, לבין היזמים הישראלים, הולידו למרבה הצער, לא מעט אי הבנות ואי הסכמות אשר מנעו מהסכמים רבים לצאת לפועל. אם אתם באמת מתייחסים אל זכיינות סאבווי כאל הזדמנות כלכלית ואתם לא מוכנים לוותר עליה, אתם מוזמנים לפגישה עם עורך הדין גיא קולן. עורך הדין קולן הוא משפטן שצבר ידע רב וניסיון מעשי מרשים בלווי וייעוץ לזכיינים ולחברות מזכות. הוא ישמח לסייע לכם במהלך המשא ומותן ובמהלך חתימת החוזה שלכם עם רשת סאבווי.