0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות ללין

זכיינות ללין

את הסניפים הלבנים הייחודיים של רשת ללין, פשוט אי אפשר לפספס. הם בולטים לעין בכל קניון ובכול רחוב ראשי בו הם ניצבים, והם מציעים ללקוחותיהם מבחר עצום של מוצרים לטיפוח הגוף, מוצרי לייף סטייל ויופי ומוצרים לילדים, תינוקות, וגברים, העשויים ממיטב חומרי הגלם. חווית הקניה הייחודית אותה מציעה רשת ללין ללקוחותיה, לצד המבחר העצום של המוצרים האיכותיים והמחירים הכדאיים, הפכו את סניפי הרשת ברחבי הארץ למוקד משיכה עבור נשים המעוניינות להתפנק בעצמן, או להעניק מתנה מפנקת לחברות, חברים וקרובי משפחה. אין פלא אם כן, כי יזמים רבים רואים בפתיחה של סניף בזכיינות של ללין, הזדמנות עסקית מפתה במיוחד. אם גם אתם נמנים על היזמים הללו, יש כמה דברים שאתם צריכים לדעת על זכיינות בכלל ועל זכיינות ללין בפרט.

על פניה לעסקת זכיינות יש יתרונות רבים עבור הזכיין. הוא נהנה מהגב העסקי, השיווקי והמקצועי של רשת ידועה ומוכרת, המעוניינת בהצלחת הסניף שלו כחלק מהצלחת הרשת כולה. מצד שני, על מנת להגן על עצמן ולהקטין את הסיכונים שהן לוקחות, רשתות רבות מעמידות בפני הזכיינים שורה ארוכה במיוחד של דרישות המופיעות בהסכם הזכיינות. זכיינים שלא יהיו מסוגלים לעמוד בדרישות עלולים להפסיד את ההסכם וכן את הכספים שהשקיעו בהקמת הסניף.

אם אתם שוקלים להצטרף כזכיינים אל רשת ללין, אתם מוזמנים בשלב הראשון להתייעץ עם עורך הדין גיא קולן. עורך הדין גיא קולן, המומחה לזכיינות הוא משפטן אשר צבר ניסיון עשיר ומגוון בליווי זכיינים ושל רשתות מזכות בתחומים שונים, בדרך לחתימה על הסכמי זכיינות הוגנים ומשתלמים עבור שני הצדדים. את הידע התיאורטי והניסיון המעשי שלו עורך הדין קולן ישמח להעמיד לרשותכם גם בעת המשא ומתן על הסכם זכיינות ללין.