0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות עולם הממתקים

זכיינות עולם הממתקים

על פניו נראה כאילו תחום הממתקים הוא תחום די בטוח מבחינה עסקית. הביקוש לממתקים בקרב ילדים ומבוגרים הוא אחד הביקושים שאינם משתנים לאורך השנים. כשאנחנו שמחים וחוגגים אנחנו צורכים ממתקים, כשאנחנו עצובים אנחנו פונים לחפש נחמה בממתקים. הם מספקים לנו אנרגיה כשאנחנו מרגישים ירודים ותורמים לא מעט לשיפור מצב הרוח שלנו. ממתקים אם כן, נמנים על ידידיו הטובים ביותר של האדם. למרות הביקוש הקשיח לממתקים, הקמה של עסק בתחום זה כרוכה בלא מעט סיכונים ובתחרות קשה עם עסקים אחרים. לכן, יכול להיות שדווקא פתיחה של סניף כחלק מרשת ממתקים קיימת היא הפתרון היעיל יותר עבור יזמים המעוניינים להשתלב בתחום.

קיימות מספר רשתות העוסקות במכירה של ממתקים, אולם אם אתם שוקלים ברצינות להיכנס לתחום הרווחי של מכירת ממתקים, זכיינות עולם הממתקים היא הבחירה הטובה ביותר עבורכם. זוהי רשת של דוכני ממתקים וחנויות ממתקים, המתכננת להפעיל כחמישים סניפים ברחבי הארץ ולפתוח חמישה סניפים חדשים מדי שנה. אין ספק שמדובר בהזדמנות יוצאת מן הכלל עבור יזמים. זכיינות עולם הממתקים, מאפשרת לזכיינים להקים עסק בבעלותם, עם תמיכה שיווקית ומקצועית של רשת ידועה ומוכרת המושכת אליה מדי יום לקוחות רבים.

כאמור למרות ההקשרים החיוביים של הממתקים, החתימה על הסכם זכיינות עם רשת עולם הממתקים, לא רצופה בסוכריות. מדובר בחוזה מורכב, אשר כמו כל חוזה זכיינות עם כל רשת, מכיל סעיפים רבים הנוגעים לסוגיות יסוד של הקמת העסק וביכולתם להשפיע באופן משמעותי על הרווחיות והכדאיות של העסק עבור הזכיין ועבור הרשת המזכה. עורך הדין גיא קולן, המומחה לזכיינות, הוא משפטן עתיר ידי וניסיון אשר יסייע בידכם להגיע להסכם הוגן ומשתלם עם רשת עולם הממתקים.