0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות מוזס

זכיינות מוזס

זכיינות, בהגדרתה הכללית, היא שיטה עסקית שפותחה באמריקה בשנות החמישים של המאה התשע עשרה. על פי שיטה זו, רוכש הזכיין מהחברה המזכה, את הזכות להשתמש בשמה, בסימנים המסחריים שלה, בשיטות העבודה שלה ובמוניטין שאותו צברה במשך שנות פעילותה. השיטה, המרכזת כיום חלק ניכר מהמחזור העסקי הכולל של ארצות הברית, הפכה לנפוצה מאוד גם בישראל. יזמים רבים מעדיפים לפתוח סניפים של רשתות ידועות ובכך לצמצם את הסיכונים הכלכליים הכרוכים בפתיחה של עסק חדש.והרשתות, מצידן, שמחות להרחיב את הפעילות העסקית שלהן באמצעות הקמת סניפים רבים ככל האפשר במרכזי קניות וברחובות ראשיים. אם גם אתם מעוניינים להקים עסק בזכיינות, זכיינות מוזס, היא אפשרות שכדאי לכם לשקול.

רשת מוזס היא רשת מסעדות איכותיות המציעה לקהל הישראלי מטבח אמריקאי יצירתי, באווירה ייחודית ובמחירים כדאיים. הרשת, שהוקמה בשנת 2003 מהווה חלק מקבוצת מסעדות מובילה הכוללת, בין השאר את המסעדות ואת רשתות המזון: 'עד העצם', 'זוזוברה', 'קפה איטליה', 'טוני וספה', 'שניצריה' ו- 'צפרה'. כיום, מפעילה רשת מוזס מספר מצומצם של סניפים, בעיקר בערים הגדולות. מספר הסניפים המועט יחסית והפופולאריות של רשת מוזס, יוצרים במשולב שפע של הזדמנויות עבור יזמים, המעוניינים לעשות את צעדיהם הראשונים בתחום המזון וליהנות מגיבוי של אחת מקבוצות המסעדות המובילות בישראל.

אחד הצעדים החשובים ביותר אותו עליכם לעשות, במידה אותם מעוניינים להיות בעלי זכיינות מוזס, הוא לפנות, מוקדם ככל האפשר אל עורך דין מומחה בתחום הזכיינות. עורך הדין גיא קולן הוא איש המקצוע לו אתם זקוקים. עורך הדין קולן, המומחה לזכיינות, הוא משפטן מנוסה בליווי משפטי של זכיינים ושל רשתות מזכות, הוא יעמוד לרשותכם גם בדרך לחתימה על הסכם זכיינות מוזס, או כל רשת אחרת הפועלת בישראל.