0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות לקה

זכיינות לקה

נשים, כידוע, מנהלות את הזמן שלהן באופן יעיל הרבה יותר מאשר גברים. הן מסוגלות לטפל ביותר מאשר משימה אחת בו זמנית ולעשות זאת ביעילות. כידוע שתי משימות החביבות מאוד על רוב הנשים הן קניות וטיפוח. על מנת להקל על בנות המון החזק האלה, לשלב בין שתי המשימות, הקימה רשת לקה, סניפים המאפשרים קבלת טיפולי מניקור אקספרס בקניונים ובמרכזי קניות רבים ברחבי ישראל. סניפי רשת לקה, מאפשרים ללקוחות העסוקות, לקחת פסק זמן קצר מהתרוצצות בין החנויות ולקבל טיפול מניקור מקצועי ומהיר. נשות ישראל מיהרו לאמץ את הרשת החדשה וכן גם יזמים רבים המעוניינים להצטרף להצלחה ולחתום על הסכם זכיינות רשת לקה.

למה זכיינות? היות ושיטת הזכיינות היא שיטה בעלת יתרונות רבים עבור היזמים ועבור הרשתות. שיטה זו שהוצגה לראשונה בשנות החמישים של המאה התשע עשרה בארצות הברית, מאפשרת ליזמים לרכוש תמורת סכום חד פעמי ותמלוגים חודשיים את הרשות לפעול תחת שמה של הרשת או של החברה המזכה. הסכם הזכיינות כולל את כל הנושאים הקשורים ליחסים בין הזכיין לרשת המזכה בניהם נושאים תפעוליים כמו מיקום הסניף והשטח שלו, נושאים כלכליים כמו מבנה האשראי ועוד. על מנת לפתוח סניף של רשת לקה בזכיינות ולטפח אותו בהתאם לתפיסה שלכם, אתם זקוקים לתמיכה של איש מקצוע מיומן.

עורך הדין גיא קולן, המומחה לזכיינות, יעניק לכם את כל התמיכה לה תזדקקו במהלך החתימה על הסכם זכיינות לקה. עורך הדין קולן הוא משפטן בעל ניסיון עשיר בליווי של זכיינים ושל רשתות מזכות בדרך לחתימה על הסכמי זכיינות הוגנים ומשתלמים. עורך דין קולן ישמח להעמיד את הניסיון העשיר שלו לרשותכם, גם במהלך החתימה על הסכם הזכיינות שלכם עם רשת לקה.