0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות קפה ג'ו

זכיינות קפה ג'ו

עם למעלה מ-20 שנות ניסיון וכ-250 נקודות מכירה, קפה ג'ו היא אחת הרשתות הבולטות והגדולות בארץ. בהתאם זיכיון של קפה ג'ו מבטיח גישה לידע רחב היקף בתחומי ההסעדה והניהול, שם מוכר ומוכר וגם ליווי צמוד לאורך כל הדרך ותפריטים שמתחדשים כל העת בהתאם לשינויים קולינריים ולטעמו של הצרכן הישראלי. על-מנת שכל ההבטחות יתממשו ויניבו את הרווחים המקווים, מומלץ להסתייע בייעוץ משפטי. עו"ד גיא קולן הוא מומחה לזכיינות בעל ניסיון רחב היקף בענף הקפה, הן כיועץ לרשתות והן במסגרת ליווי זכיינים וייצוגם מול רשתות שונות, ובעזרת הבקיאות והיכולות הגבוהות שלו תוכלו לצאת לדרך המשותפת בראש שקט, כשכל האינטרסים המהותיים שלכם מעוגנים בחוזה ברור ומדויק. תחום זכיינות בתי קפה הוא תחום מאוד מפותח בישראל. 

בין הנושאים החשובים ביותר שכדאי לתת עליהם את הדעת במהלך המשא ומתן מול רשת קפה ג'ו: חופש הפעולה של הזכיין בבחירת לוקיישן (כדאי לזכור שגם מבחינת החוק ישנם מקומות שבהם תפעול בית הקפה מוגבל, וכך למשל לא ניתן לבצע בהם פעולות מסוימות כמו בישול בגלל שהמטבח קטן), הסנקציות שהרשת עלולה להטיל על הזכיין במצבים מסוימים, היקף התמיכה בזכיין בשלב ההקמה ולאחר שבית הקפה מתחיל לפעול (בכל האספקטים השונים - שיווקי, תפעולי, קולינרי, הכשרת כוח אדם ועוד), סעיפי אי תחרות לאחר תום תקופת הזיכיון ועוד.

עו"ד קולן מסייע גם לזכיינים קיימים של קפה ג'ו. זכיינות היא אינטראקציה מורכבת מטבעה, ולאורך הדרך המשותפת עלולים לצוץ גם קשיים וחילוקי דעות, ומצבים שבהם האינטרסים של שני הצדדים אינם זהים - בכל מצב שכזה לרשת יתרון בלתי מבוטל על פני הזכיין עקב פערי ידע וכוח, ורק ליווי משפטי של איש מקצוע בקיא ומנוסה במיוחד מאזן את הכוחות ומונע מהזכיין נזקים כלכליים משמעותיים.