0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

פתיחת עסק עצמאי רעיונות

פתיחת עסק עצמאי רעיונות

הקמת עסק עצמאי היא חלום שמשותף לרבים. לפעמים המניע הוא כישרון ייחודי שהאדם שואף להביא לידי ביטוי, לעתים תשוקה עזה בתחום ספציפי, וישנם גם מקרים שבהם האופי היזמי והרצון להוביל עסק הם אלה שמובילים את ההחלטה. כשזוהי נקודת המוצא העיקרית של פתיחת עסק עצמאי רעיונות שונים נבחנים כדי לאתר את זה בעל הפוטנציאל הרב ביותר לרווחים נאים במינימום סיכון. זיכיון הוא דרך מצוינת לצמצם את הסיכונים העסקיים ולהפוך את שלב ההקמה לפשוט יותר (בזכות העובדה שנשענים על ידע קיים שכבר הוכיח את עצמו במקומות אחרים) - ובפרט אם נעזרים בעורך דין מומחה בתחום לצורך רכישת הזיכיון וגיבוש התנאים שבהם יתנהל שיתוף הפעולה עם הרשת המזכה. ישנם לא מעט עסקים חמים למכירה בתחום הזכיינות שעורך דין מוביל יכול לעזור לכם לזהות. 

כשהבחירה היא לפתוח עסק על בסיס זיכיון נפתר גם הצורך למצוא רעיונות לעסק - כל שצריך לעשות הוא לבחון את שלל הזיכיונות המוצעים למכירה ולבחור את הרשת שהמוצרים שלה הם אלה שאיתם יש לכם חיבור אמיתי. כדאי לתת משקל בבחירה גם ל-DNA העסקי של כל רשת ולמידת התאמתו לעולם הערכים שלכם, ועוד שיקול הוא עד כמה הפוטנציאל של סניף של כל רשת גבוה באזור הספציפי שבו אתם מתכננים לפעול.

בפרט נהוגה שיטת הזכיינות בענפי המזון והאופנה, שמטבע הדברים מציעים מגוון עצום של אפשרויות. גם חנויות צעצועים, מכוני פדיקור-מניקור, חנויות פרחים, סוכנויות נדל"ן וחנויות תמרוקים ניתן לפתוח על בסיס זיכיון.

לעו"ד גיא קולן ניסיון רחב היקף בליווי זכיינים במהלך מו"מ עם רשתות מזכות. המומחיות שלו בתחום הזכיינות, הבקיאות המשפטית באופן כללי וההיכרות שלו עם רשתות רבות בארץ מסייעות לכל יזם למצוא את הרעיון המיטבי עבורו, ולרכוש את הזיכיון בתנאים האופטימליים - כך שלאורך כל הדרך המשותפת עם הרשת יוכל הזכיין לפעול בתנאים הטובים ביותר מבחינתו.