0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

רעיונות לפתיחת עסק מצליח

רעיונות לפתיחת עסק מצליח

רבים מאיתנו רוצים לפתוח עסק פרטי משלהם. להפסיק לעבוד בשביל אחרים ולקבל הוראות ממנהלים. להיות אדונים לזמנם, לשלוט בהכנסות שלהם ולהיות עצמאים לחלוטין. אולם הקמה של עסק מצליח היא לא עניין של מה בכך. רוצים אסטרטגיה עסקית שתשדרג לכם את העסק? שתגדיל את ההכנסות שלכם, תקטין את ההוצאות ותאפשר לכם לנהל את זמנכם בצורה יעילה? כיום ניתן לבנות תוכנית עסקית שתמשיך לתפקד גם בעת משבר. יעידו על כך בעלי העסקים שנאלצו לסגור את העסקים שהקימו במו ידיהם, לאחר שנתקלו בבעיות ובקשיים. נכון שאנחנו שומעים רבות על בעלי עסקים שהצליחו אולם רוב העסקים אינם מגיעים למצב הזה. כיצד אם כן ניתן למצוא רעיונות לפתיחת עסק מצליח וכיצד ניתן ליישם אותם.

מה הופך עסק לעסק מצליח?
על מנת שעסק יצליח, הוא צריך בראש ובראשונה לענות על צורך. האסקימוסים כידוע אינם זקוקים לקרח אבל מי שימכור להם שמיכות פוך ומעילי פרווה במחירים סבירים יוכל להצליח וכמובן גם מי שימכור להם תנורי חימום – מומלץ לבדוק קודם כל שהם מחוברים לחשמל. אם המטרה בהקמת העסק היא הגשמה של חלום ילדות או ניסיון להצטרף למגמה כלשהי, קשה להאמין שהוא אכן יצליח, אם הוא לא יענה על צורך אמיתי של צרכנים. גורם נוסף בעל השפעה מכרעת על הפיכתו של עסק לעסק מצליח היא הבידול, השוני שלו מהעסקים האחרים הפועלים באותו תחום. אם העסק שלכם לא מביא משהו חדש ושונה לשוק בו הוא פועל, קשה להאמין שהוא יוכל להצליח. גם אם העסק שלכם עונה על צורך ומבודל כהלכה, הוא לא יוכל להצליח בלי ניהול נכון. 

עו"ד גיא קולן. מומחה לייעוץ בפתיחת עסקים
על מנת שהעסק שלכם יוכל להצליח, אתם חייבים לפתוח אותו ברגל ימין. עו"ד גיא קולן, מהמומחים הגדולים בישראל בתחום העסקים הקטנים, ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם בהפיכת הרעיונות שלכם לעסק מצליח של ממש. יש לכם רעיונות לעסק מצליח? עו"ד קולן, הוא הכתובת עבורכם.