0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

ems זכיינות

ems זכיינות

הקונספט שעומד בבסיס ems, רשת שמפעילה קרוב ל-20 סניפים ברחבי הארץ, פשוט: מכון כושר שצריך להקדיש לו בסך הכל 20 דקות בשבוע - והתוצאות שקולות לאלה שמושגות ב-3-4 אימונים ממושכים במכון כושר "רגיל". השיטה פותחה בגרמניה ומבוססת על טכנולוגיות דומות לאלה שבהן משתמשת NASA כדי לשמור על הכושר של האסטרונאוטים בחלל. רכישת זיכיון של ems היא הזדמנות עסקית שכדאי לבחון - ובפרט כדאי לעשות זאת עם ייעוץ משפטי מקיף של עורך דין מומחה לזכיינות. כאשר אתם מעוניינם לחתום על הסכם זכיינות מומלץ להיעזר בעורך דין מוביל. 

לרשת אינטרס מובהק לצרף לשורותיה זכיינים וכך להתרחב מבלי להשקיע סכומים גבוהים בכל סניף חדש. יחד עם זאת בהמשך הדרך האינטרסים שלה לא תמיד בהכרח זהים לאלה של הזכיינים, ועל-מנת להגן על עצמו מפני שרירות לב של הרשת, שמטבעה היא בעלת כוח עודף, על הזכיין להגן על האינטרסים החשובים לו ולעגן כל הבטחה של הרשת בשלב המשא ומתן בחוזה הזכיינות המחייב.

בנוסף כדאי לכל מי שרוצה לרכוש זיכיון של ems לבדוק בקפידה אילו סנקציות מאפשר חוזה הזכיינות לרשת להטיל על הזכיין ובאילו מקרים, לבחון ב-7 עיניים סעיפים שעוסקים באי תחרות מול הרשת בתום תקופת הזכיינות ומהן המגבלות שהם כוללים, ובאופן כללי לעבור על כל סעיף וסעיף עם מלוא תשומת הלב - וכאמור גם עם חוות הדעת של עורך דין. עו"ד גיא קולן הוא מומחה לזכיינות בעל ניסיון מגוון בתחום, ולייעוץ שהוא מספק יש ערך מוסף אמיתי לכל מי ששוקל להצטרף ל-ems כזכיין.

הוותק הרב של עו"ד קולן, הבקיאות המשפטית שלו והיכולות האישיות שלו עשויים להיות לעזר גם לזכיינים קיימים של רשת ems. כדאי לזכור שבכל קונפליקט בין זכיין לבין הרשת המזכה לרשת יש נקודת מוצא טובה יותר בזכות פערי הכוח והמידע לטובתה, אבל עורך דין מיומן יטה את הכף ויבטיח את מיצוי הזכויות של הזכיין כמו גם מניעת נזקים כלכליים חמורים.