0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיין מקדולנד'ס ישראל

זכיין מקדולנד'ס ישראל

רשת מקונלד'ס האמריקנית היא אחת הרשתות המובילות בתחום הזכיינות בעולם כולו. למעלה מחצי מהמסעדות של הרשת מופעלות על ידי זכיינים. לישראל הגיעה הרשת בשנת 1993 והפכה במהירות לאחת מרשתות המזון המהיר המובילות והאהובות. בסוף שנת 2013 הפעילה רשת מקדולנד'ס בישראל 178 סניפים, כארבעים ותשעה מהם סניפים כשרים, הסגורים בשבתות ואינם מגישים צ'יזבורגר. רשת מקדולנד'ס מעסיקה בישראל כשלושת אלפים עובדים והיא נמצאת בבעלותו של איש העסקים עומרי פדן. אין פלא לכן שהרעיון להפוך ולהיות זכיין של מקדולנד'ס ישראל קוסם לרבים. לא מעט יזמים המעוניינים להקים עסק משלהם, תוך הסתמכות על חברת אם מוכרת ורבת עוצמה ועל מותג מוביל, מתעניינים בזיכיון לרשת מקדולנד'ס.

זכיין מקדונלד'ס ישראל. איך זה עובד?
כאמור, רשת מקדונלד'ס, היא אחת מרשתות הזכיינים הגדולות והמובילות בעולם, אם לא הגדולה והמובילה שבניהם. משמעות הדבר היא שהרשת פועלת על פי נהלים קבועים בעלי יעילות מוכחת, לא רק במטבחים ובאזורי השירות, אלא גם מאחורי הקלעים, במקומות שבהם נחתמים החוזים עם הזכיינים. חוזה זכיינות עם רשת מקדולנד'ס ישראל, כמו רוב חוזי הזכיינות, כולל התחייבות של הזכיין לתשלום חד פעמי ותמלוגים חודשיים לרשת, תמורה הזכות להשתמש בסימנים המסחריים שלה ובשיטות העבודה שפיתחה. בנוסף לתשלומים, על הזכיינים לעמוד בשורה ארוכה של דרישות ולהיות מוכנים לביקורות פתע של אנשי הרשת, שאי עמידה בהן עלולה לפגוע בזיכיון.

ע"ד גיא קולן המומחה לזכיינות ארומה
חוזה זכיינות עם רשת מקדונלד'ס הוא חוזה מורכב ורב סעיפים, אשר לכל אחד מהם עשויה להיות השפעה מכרעת על הכדאיות של העסקה. לכן, לכל מי שמעוניין להפוך לזכיין רצוי להתייעץ עם מומחים בתחום. עו"ד גיא קולן הוא משפטן מנוסה בתחום הזכיינות והוא יעמיד לרשותכם את כל הכלים שידרשו על מנת להפוך את חוזה הזכיינות לכדאי יותר עבורכם.